Copywriting: komplet treści dla zakładek działu „kariera” Santander Bank Polska.

Klient: Santander Bank Polska S.A.
Grupa docelowa: młodzi ludzie, głównie studenci, szukający pracy w bankowości
Brief: Język luźny, swobodny, w dużym stopniu młodzieżowy. Cel to budowa wizerunku banku, który nie jest sztywną strukturą, ale przyjaznym miejscem do zdobywania doświadczeń zawodowych.
Realizacja: komplet treści stron kariery banku: bank.santander.pl/kariera/
Rok: 2018
Agencja reklamowe: zlecenie indywidualne
Podsumowanie w portfolio: Santander – kariera

Przykładowe fragmenty tekstów:

Praca, jaką chcesz

Pracuj tak z najlepszymi – znaczy się z nami.
Pracuj w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku, na uczciwych warunkach, dla Santander Banku Polska S.A.
Jest nas około 12 000, ale miejsca dla nowych, wartościowych pracowników nie brakuje. Dołącz do nas!

Motywacja, jakiej oczekujesz

Słuchamy pracowników. Santander Bank Polska S.A. to bank otwarty na nowe rozwiązania. Jeśli chcesz coś ulepszyć – znajdziemy miejsce i czas, aby sprawdzić Twój pomysł. Doceniamy zaangażowanie. Sami też się angażujemy; tak społecznie (o naszych działaniach CSR poczytasz tutaj »), jak i wewnętrznie – od pierwszego dnia pracy możesz liczyć na bogaty wachlarz benefitów dla siebie i dla rodziny.

Prestiż, którym zaimponujesz

Hiszpański Banco Santander – główny akcjonariusz Santander Banku Polska S.A. – to największy bank strefy Euro i 11. bank na świecie pod względem kapitalizacji *. Tylko w Formule 1 sponsoruje dwa teamy: McLarena i Ferrari.

Centrala

Nasze centra dowodzenia. To tutaj podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące Santander Banku Polska S.A. Praca w centrali banku obsługującego 4 000 000 klientów to zarówno wyzwanie, jak i satysfakcja. I świetne miejsce do zrobienia kariery.

Sieć Oddziałów

Przede wszystkim – praca z ludźmi. W obsłudze klienta umiejętności miękkie są tak samo ważne jak wiedza. Jeśli dobrze się czujesz, rozmawiając z innymi – zapraszamy. Jeśli dobrze się czujesz, rozmawiając z innymi o produktach i usługach bankowych – rewelacja! Zapraszamy podwójnie.

Contact center

Zawsze dobre, zawsze blisko ludzi. Nasze Multikanałowe Centrum Komunikacji to o wiele więcej niż tylko call center. Do komunikacji z klientami wykorzystujemy wideo, chat, telefon, e-mail, Skype’a, Facebooka i Twittera. To bardzo dobre miejsce, aby zacząć karierę w Santander Banku Polska S.A.

IT

Finanse kochają IT! Nasz sektor jest największym i jednym z najbardziej zaawansowanych odbiorców nowych rozwiązań technologicznych. Dlatego szukamy najlepszych specjalistów do naszych zespołów…

Itp, itd.