Project Description

Santander Bank Polska

Klient: Santander Bank Polska S.A.
Grupa docelowa: młodzi ludzie, głównie studenci, szukający pracy w bankowości
Brief: Język luźny, swobodny, w dużym stopniu młodzieżowy. Cel to budowa wizerunku banku, który nie jest sztywną strukturą, ale przyjaznym miejscem do zdobywania doświadczeń zawodowych.
Realizacja: komplet treści stron kariery banku: bank.santander.pl/kariera/

Przykładowe fragmenty tekstów:

Na bank się u nas zadomowisz.

Praca, jaką chcesz. Pracuj tak z najlepszymi – znaczy się z nami. Pracuj w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku, na uczciwych warunkach, dla Santander Bank Polska. Jest nas około 12 000, ale miejsca dla nowych, wartościowych pracowników nie brakuje. Dołącz do nas!

Stabilizacja, jakiej szukasz

Santander Bank Polska S.A. to firma wartości. Wartości, które są jednocześnie naszą misją. Chcemy być przyjaznym, otwartym bankiem – po prostu: bankiem dla każdego. Dlatego ufamy naszym pracownikom tak samo, jak ufamy naszym klientom oraz jak ufamy naszemu głównemu akcjonariuszowi – Santanderowi. To dzięki niemu mamy stabilizację: dla siebie i dla Ciebie.

Rozwój, jakiego chcesz

Konkretna ścieżka kariery. Jasno określone etapy rozwoju i wymagania do kolejnych awansów. Wewnętrzne staże, szkolenia i programy rozwojowe. Pracownicy Santander Banku Polska S.A. mogą liczyć na stałe wsparcie banku w podnoszeniu kwalifikacji. Mogą też być pewni tego, że nie zabraknie okazji do wykazania się umiejętnościami. Ty też wśród wielu stanowisk na pewno znajdziesz takie, które będzie dla Ciebie idealne.

Motywacja, jakiej oczekujesz

Słuchamy pracowników. Santander Bank Polska S.A.  to bank otwarty na nowe rozwiązania. Jeśli chcesz coś ulepszyć – znajdziemy miejsce i czas, aby sprawdzić Twój pomysł. Doceniamy zaangażowanie. Sami też się angażujemy; tak społecznie (o naszych działaniach CSR poczytasz , jak i wewnętrznie – od pierwszego dnia pracy możesz liczyć na bogaty wachlarz benefitów dla siebie i dla rodziny…

Bankowo dobry początek:

Opieka medyczna Medicover

Indywidualna opieka medyczna z dostępem do lekarzy specjalistów, wizyt domowych, zabiegów rehabilitacyjnych oraz pakietu stomatologicznego.

System kafeteryjny MyBenefit

System rodzinnych usług wypoczynkowych, biletów i karnetów na wydarzenia kulturalne, do parków rozrywki, placów zabaw itp.

Program MultiSport

Karta uprawniająca do korzystania z najlepszych i najpopularniejszych obiektów sportowych na terenie całej Polski…

Centrala

Nasze centra dowodzenia. To tutaj podejmowane są najważniejsze decyzje dotyczące Santander Bank Polska. Praca w centrali banku obsługującego 4 000 000 klientów to zarówno wyzwanie, jak i satysfakcja. I świetne miejsce do zrobienia kariery.

Kogo szukamy

Ludzi, którzy wiedzą, czego chcą. Na stanowiska w Centrach Wsparcia Biznesu szukamy kandydatów, którzy chcą rozwijać się w konkretnym obszarze. Szukamy osób zdecydowanych, pewnych siebie i odważnie podchodzących do realizacji wyznaczonych im zadań. Odpowiada Ci to?

Co jest wymagane w pracy w centrali Santander Bank Polska S.A.?

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Determinacja i konsekwentne dążenie do celu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (bardzo mile widziany jęz. hiszpański)

Zadania i wyzwania

Zależne od obszaru, w którym będziesz pracować. Możesz być odpowiedzialny m.in. za biznes, analizy finansowe, cele kontrolingowe, zarządzanie ryzykiem, strategie, prawo czy działania marketingowe. Centrala to tygiel, w którym dzieje się wiele, szybko i na dużym poziomie samodzielności…

itd.

REALIZACJA:

– copywriting
– zlecenie i naniesienie korekty

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • GHOSTWRITING
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY