copywriting

Nieruchomości – advertoriale na money.pl oraz Business Insider

Dla Libra Residence, luksusowych apartamentów budowanych w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskiego starego miasta napisałem advertoriale przeznaczone na money.pl oraz Business Insider.

Szybki wywiad dla „Twojego Stylu”

Telefon z zaskoczenia i szybkie odpowiedzi; od ręki, bez umawiania się na termin rozmowy. Tak właśnie powstał wywiad na temat tworzenia nazw, który został opublikowany w dziś debiutującym w kioskach, specjalnym wydaniu czasopisma „Twój Styl”.

Copywriting – luksusowe, podwarszawskie wille

Copywriting dla marek premium to specyficzne wymagania odnośnie stylu języka (raczej wysokiego), storytellingu i komunikacji, który unika nachalnej, reklamowej perswazji. Tak było właśnie z treściami dla podwarszawskiego, willowego osiedla „Emilianów Leśny” – 10 ekskluzywnych domów postawionych pośrodku pięknego lasu.

10 naprawdę dobrych filmów korporacyjnych

To nie jest łatwe; zareklamować… cegłę. Tymczasem w jednym z poniższych filmów udało się to perfekcyjnie. A to tylko jeden z dziesięciu (a w zasadzie: jedenastu) powodów, aby obejrzeć nasz subiektywny przegląd naprawdę ciekawych realizacji corporate video.

Copywriting Agile?

A może by tak stosować metodę Agile w copywritingu? Protip: to się dzieje od wielu, wielu lat. Agile uporządkował, poukładał, inaczej nazwał i przeniósł do środowiska IT kilka dobrze znanych agencjom reklamowym trików; trików stosowanych od lat w koordynacji i kreacji kampanii reklamowych.

2023-01-25T01:15:44+01:004 lutego, 2020|Kategorie: copy writer|Tagi: , , |

Kontakt:

Gutta 1/18, 02-777 Warszawa

Phone: 502 259 969

Web: English version