WYSER Polska to globalna firma rekrutacyjna działająca w 57 krajach świata. Na zlecenie jej polskiego oddziału przygotowałem treści na krajową wersję strony WYSER.

Miało być raczej oficjalnie i korporacyjnie – to jednak duża marka z bardzo konkretnym sposobem komunikacji. Udało się jednak uniknąć korpomowy, choć wiadomo: nie są to teksty napisane młodzieżowym językiem. Rozsądny kompromis copywritingu zawieszonego gdzieś pomiędzy biznesowością, marketingiem i w marę swobodną komunikację myślę, że jednak został osiągnięty.

Fragmenty tekstów:

Zajmujemy się wyszukiwaniem i selekcją kadr o bardzo wysokich kompetencjach. Kreujemy lepszą przyszłość tak dla dyrektorów, menedżerów jak i dla przedsiębiorstw.

W Wyser dbamy o długotrwałe relacje, widzimy i pomagamy dostrzegać nowe możliwości. Staramy się być najlepszym partnerem nie tylko dla firm, ale również dla współpracujących z nami ekspertów.

Łącząc odpowiednich ekspertów z odpowiednimi stanowiskami pozytywnie wpływamy na lepsze jutro Twojej firmy.

W ramach procesu Serch&Selection, oferujemy wartości i usługi dodane: head hunting, mapowanie rynku kandydatów, assessment centre, employer branding oraz coaching.

Śledzimy trendy i fale. Wiemy jak na nich surfować.

Wyser to spostrzegawczość i analiza. Dzięki nim zawsze o krok wyprzedzamy zmiany trendów, skutecznie tworząc dla firm strategie, które pozwalają wyprzedzać konkurencję.

Myślimy i działamy globalnie. Jesteśmy skuteczni lokalnie

Jesteśmy międzynarodowym graczem, który jednak świetnie odnajduje się w specyfice krajowych rynków. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, na Węgrzech, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Serbii, Hiszpanii i Turcji. Nasi konsultanci dokładnie przeanalizują twoje potrzeby i znajdą na nie odpowiedź. Bez względu na to „gdzie”, my znamy odpowiedź na to „jak?”.

Wyser to globalny specjalista w wyszukiwaniu i selekcji kadry średniego i wyższego szczebla menedżerskiego.

Kreujemy przyszłość. Odkrywając dla was utalentowanych ekspertów, pomagamy waszym firmom się rozwijać, tworząc równocześnie przyszłość zadowolonych z nowej pracy dyrektorów i menedżerów.

Konstruujemy przyszłość. Nasze strategie i plany rozwoju często porównywane są do kompleksowości wielkiej architektury, trwającej w czasie, stającej się naocznym dowodem geniuszu i możliwości człowieka: szacunku, klarownej, precyzyjnej organizacji oraz przełomowych odkryć i metod pracy, które łączą w jedno siłę jednostki, morale i dyscyplinę.

W tym kontekście działalność Gi Group to skupienie zarówno na potrzebach firmy, jak i konkretnego człowieka. Z jednej strony stoimy na straży wartości pracownika, jego osobowości oraz szacunku za pracę, którą wykonuje. Z drugiej oczekujemy od naszych kandydatów przestrzegania kodeksu w którym głęboko zakorzeniony jest szacunek dla firmy. Wierzymy, że tylko zdrowe relacje na linii pracownik-pracodawca umożliwiają osiągnięcie sukcesu tak kadr, jak i samych przedsiębiorstw.

Więcej fragmentów: portfolio