Project Description

Wyser Polska – teksty www

WYSER Polska to lokalny oddział pochodzącej z Włoch, globalnej firmy rekrutacyjnej będącej częścią grupy kapitałowej Gi Group Holding aktywnie działającej w 57 krajach świata. Na zlecenie jej polskiego oddziału przygotowałem wszystkie, polskojęzyczne treści na krajową wersję strony WYSER.

copywriter: Tomasz Banasik
agencja reklamowa: NIPO.PL
klient: WYSER Polska

Fragmenty tekstów:

Myślimy i działamy globalnie. Jesteśmy skuteczni lokalnie

Jesteśmy międzynarodowym graczem, który jednak świetnie odnajduje się w specyfice krajowych rynków. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, na Węgrzech, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Serbii, Hiszpanii i Turcji. Nasi konsultanci dokładnie przeanalizują twoje potrzeby i znajdą na nie odpowiedź. Bez względu na to „gdzie”, my znamy odpowiedź na to „jak?”.

Śledzimy trendy i fale. Wiemy jak na nich surfować.

Wyser to spostrzegawczość i analiza. Dzięki nim zawsze o krok wyprzedzamy zmiany trendów, skutecznie tworząc dla firm strategie, które pozwalają wyprzedzać konkurencję.

Wyser to globalny specjalista w wyszukiwaniu i selekcji kadry średniego i wyższego szczebla menedżerskiego.

Kreujemy przyszłość. Odkrywając dla was utalentowanych ekspertów, pomagamy waszym firmom się rozwijać, tworząc równocześnie przyszłość zadowolonych z nowej pracy dyrektorów i menedżerów.

W drodze do perfekcji nie uznajemy kompromisów

Precyzyjnie dbamy o całą ścieżkę kariery menedżerów. Poradami, couchingiem i inteligentnym projektowaniem kariery umożliwiamy im wykorzystanie 100% potencjału zawodowego.

W dobrze przemyślanej karierze nie ma przypadków
Stale współpracujemy z perspektywicznymi firmami. Odkrywamy i aktywizujemy talenty, kierując je na odpowiednie ścieżki rozwoju dzięki analizom i strategiom, które wyprzedzają rynkowe zmiany…

Społeczną odpowiedzialność mamy wpisaną w DNA firmy

Współtworzymy rynki. Jako firma o globalnym zasięgu, chcemy, możemy i faktycznie wpływamy na tworzenie nowych, lepszych zasad rozwoju lokalnych społeczności. Nasze zaangażowanie w aktywizowanie rynku pracy jest zapisane w DNA Wyser i ujęte w naszej globalnej strategii w punktach dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jako grupa kapitałowa Gi Group, budujemy takie możliwości zatrudniania, aby tworzyć ścieżki rozwoju adekwatne do oczekiwań, możliwości i potrzeb każdego z naszych kandydatów.

Konstruujemy przyszłość. Nasze strategie i plany rozwoju często porównywane są do kompleksowości wielkiej architektury, trwającej w czasie, stającej się naocznym dowodem geniuszu i możliwości człowieka: szacunku, klarownej, precyzyjnej organizacji oraz przełomowych odkryć i metod pracy, które łączą w jedno siłę jednostki, morale i dyscyplinę.

Wyser. Strategiczne kompetencje

  • Globalny model pracy. Obecność na 3 kontynentach, międzynarodowe rozwiązania, programy mobilności i partnerstwa między krajami
  • Doradztwo na każdym etapie rekrutacji. Analizy potrzeb klientów, dostosowanie procesu do rynku i branży oraz mądre strategie rozwoju kandydatów
  • Specjalizacje w zakresie pokrewnych (od strony know-how i wartości) zawodów oraz wąskie subspecjalizacje dostosowane do konkretnych branż
  • Bardzo silny nacisk na budowanie trwałych partnerstw; zarówno z przedsiębiorstwami, jak i z kandydatami…
MÓJ UDZIAŁ
W PROJEKCIE:
  • teksty www
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY