Teksty na stronę www oraz do materiałów BTL kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie gospodarczym, cywilnym i karnym.

brief: teksty biznesowe, stonowane
target: B2B
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2017
klient: kancelaria SRDK
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne

Fragmenty tekstów:

SRDK – „o nas”

Wierzymy, że kompetencje warto łączyć, a nie powielać. Dlatego działamy wspólnie. Dzięki temu oferujemy dziś skuteczne porady oraz usługi prawne. Każdy z założycieli kancelarii SRDK jest specjalistą w swojej dziedzinie. Razem jesteśmy specjalistami w większości dziedzin prawa gospodarczego, cywilnego i karnego.

Pracownicy naszej kancelarii doświadczenie w reprezentowaniu klientów zdobywali zarówno w dużych, renomowanych firmach prawniczych, jak i w trakcie indywidualnie prowadzonych praktyk adwokackich. Zebrane podczas licznych rozpraw sądowych oraz przy stołach negocjacyjnych umiejętności wnieśli do naszej warszawskiej kancelarii. Dziś wspólna praca po szyldem SRDK umożliwia nam oferowanie klientom obsługi prawnej nie tylko najwyższej jakości, ale też kompleksowej…

Departament Procesowy i Spraw Indywidualnych

Sprawy cywilne to często delikatny temat. Wiemy, że nasi klienci nie zawsze mogą w 100% angażować się w ich wszystkie prawne aspekty. Rozumiemy, że mogą mieć ważniejsze problemy, zwłaszcza w sytuacji gdy proces dotyczy spadku lub rozwodu. Jako kancelaria możemy w pełni przejąć opiekę nad tokiem sprawy, dbając o to, aby jej finał był jak najkorzystniejszy dla naszego klienta.

Departament Procesowy i Spraw Indywidualnych kancelarii SRDK prowadzi wszelkiego rodzaju sprawy, w których stroną są osoby prywatne. Zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi i rodzinnymi, a także doradzamy w sprawach, w których kwestie majątku prywatnego łączą się z majątkiem firmy. Świadczymy pełną pomoc prawną również w zakresie ochrony dóbr osobistych…

itd.