Copywriting: komplet tekstów na stronę internetową inwestycji Gdynia Waterfront.

Klient: Gdynia Waterfront
Grupa docelowa: zarobki wyższe, wykształcenie wyższe, biznesmeni, firmy.
Brief: Język luźny, neutralny, ale konkretny, nieprzegadany. Pisane dla osób, które nie mają wiele czasu, za to mają większe niż zwykle środki na zakup mieszkania lub wynajęcie biura.
Realizacja: komplet treści strony inwestycji: Gdynia Waterfront
Agencja reklamowe: zlecenie indywidualne

Przykładowe fragmenty tekstów:

Mieszkania nad morzem

Tętniący puls miasta i kameralność zarazem? Zaskakujące, ale możliwe. Gdynia Waterfront to kompleks, który łączy w sobie dynamikę młodej tkanki miasta ze spokojem, naturą, szumem morza i strefami relaksu. To tutaj, w najmodniejszym miejscu Gdyni, czekać będzie na kupujących wygodne apartamenty.

Część mieszkalną stanowią dwa sześciokondygnacyjne budynki ulokowane w drugiej linii zabudowy od linii nadbrzeża. Projekt prezentuje nowoczesny sposób myślenia o przestrzeni mieszkalnej, z maksymalnym wykorzystaniem jej potencjału. To funkcjonalność i prywatność w bezpośrednim sąsiedztwie otwartej, aktywnej strefy miasta…

Biznesowe oblicze miasta

Work balance, business lifestyle. Dobrze zaprojektowana, przyjazna przestrzeń sprzyja zarówno zawodowej wydajności, jak i dobrostanowi pracowników. Wiemy, że bez tego drugiego nie ma tego pierwszego. Stąd dbałość zarówno o detale architektoniczne, komfort środowiska pracy, strefy wypoczynku, jak i o codzienne udogodnienia.

Biurowa część Gdynia Waterfront to trzy czterokondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze i łatwym do aranżacji planie pięter. Partery z gustownymi holami recepcyjnymi przeznaczone są na lokale usługowe, restauracje i miejsca spotkań, a miejsca parkingowe dla pracowników mieszczą się w podziemnych halach garażowych…

Gdynia Waterfront

Miejsce, w którym praca spotyka relaks, biznes kulturę, a pracownicy wielkich firm – turystów. Położony w centrum miasta kompleks Gdynia Waterfront to wielowymiarowe, otwarte na wszystkich, gościnne serce Gdyni.

O inwestycji

Wszystko to, co potrzebne do wygodnego życia, znajduje się tutaj na wyciągnięcie ręki. To tutaj podczas przerwy na lunch można poleżeć na plaży. To tutaj, zaraz po spotkaniu biznesowym, można iść na kawę zarówno do hotelowej restauracji, jak i do lokalnej, klimatycznej knajpki. I to tutaj zaledwie kilka kroków może dzielić Państwa mieszkanie od głównych wydarzeń kulturalnych miasta. Przyjemnie będzie spędzać czas w niepowtarzalnej atmosferze najpopularniejszego i najbardziej dynamicznego miejsca w Gdyni…

Lokalizacja

Nie sposób lepiej. To znaczy: nie sposób znaleźć dogodniej położonego kompleksu nie tylko w Gdyni, ale być może i w całym Trójmieście. Obszar położony pomiędzy Sea Towers, a Skwerem Kościuszki zapewnia bezpośredni dostęp do morza oraz sąsiedztwo najważniejszych obiektów administracyjnych, kulturalnych i rozrywkowych. Wygodny dojazd z każdej części Trójmiasta gwarantuje niedalekie położenie od dworca autobusowego i kolejowego; to zaledwie 15 minut jazdy regularnie kursującą komunikacją miejską. Z oddalonego o 500 metrów Nabrzeża Pomorskiego regularnie odbijają promy na Hel i do Jastarni, a lotnisko imienia Lecha Wałęsy w Gdańsku jest oddalone o niespełna 30 minut jazdy samochodem.

Itp, itd