Copywriting dla marek premium to specyficzne wymagania odnośnie stylu języka (raczej wysokiego), storytellingu i komunikacji, który unika nachalnej, reklamowej perswazji. Tak było właśnie z treściami dla podwarszawskiego, willowego osiedla „Emilianów Leśny” – 10 ekskluzywnych domów postawionych pośrodku pięknego lasu.

Fragmenty tekstów:

„…Emilianów Leśny stworzyliśmy z zalet, odkrywając niezwykłe połączenie dynamiki i spokoju, miasta i dziczy, nowoczesnego, zamkniętego osiedla i detali nawiązujących do przedwojennych willi i okolicznych świdermajerów. Wybraliśmy wszystko to, co w stołecznej okolicy najlepsze; najlepsze od strony lokalizacji, przyrody oraz architektury, a następnie zmieszaliśmy w jeden, perfekcyjny przepis. Dzięki temu, nasze dziesięć domów to absolutny wyjątek, który jest odpowiedzią na potrzeby i tęsknoty, które jako Warszawiacy, znamy aż zbyt dobrze. Jeśli myślicie, że nie da się pogodzić tak wielu sprzecznych rzeczy – cóż; zapraszamy do Emilianowa Leśnego…”

„Będzie ich dziesięć – dla dziesięciu niezwykłych rodzin. Każda z willi to minimum 270 m² powierzchni użytkowej (największe: 380 m²) leżących na wyodrębnionych działkach o powierzchni 1154-1304 m². Tak: znaczy to, że każdy dom, oprócz składającej z dwóch kondygnacji użytkowych oraz poddasza, komfortowej przestrzeni dla całej rodziny, będzie posiadał też własny ogród, garaż na dwa samochody i ponad 60 m² tarasu. Całość ogrodzonego, chronionego osiedla urzeka naturalnością materiałów wykończeniowych oraz architekturą daleką od masowych standardów; subtelną, delikatną, nawiązującą detalami do specyfiki lokalnych świdermajerów, ale przeprojektowaną w sposób całkowicie współczesny i funkcjonalny…”

“Emilianów Leśny to wyjątkowa oferta skierowana do wyjątkowych osób. Duże powierzchnie i bardzo wysoki standard domów sprawiają, że nigdy nie będą one ofertą dla każdego. Nasze wille docenią osoby o wyrobionym smaku, zmyśle przestrzeni, wnętrza i architektury; naprawdę wymagające, ceniące spokój, dyskrecję i bezpieczeństwo. Wszystkie domy ukryliśmy przed niepowołanymi oczami w samym środku lasu, na terenie zamkniętej, chronionej enklawy…”

„Osiedle składa się z 10 wolnostojących willi z których każda otoczona jest własnym, wydzielonym ogrodem. Każdy dom to zatopiona w świetle przestrzeń, która zachwyci każdego; wille mają od 260 m² do 380 m² powierzchni użytkowej oraz tarasy o powierzchni 60 m². Domy składają się z dwóch kondygnacji naziemnych oraz możliwego do adaptacji poddasza o powierzchni od 39 do 50 m²; są też wyposażone w garaż mogący pomieścić 2 samochody. Do wyboru kupujących pozostają trzy typy budynków oraz trzy rodzaje możliwej realizacji wykończenia pod klucz. Każdy z domów jest zwieńczony dachem kopertowym o nachyleniu 25°…”

Więcej fragmentów: portfolio