Project Description

Emilianów Leśny – teksty reklamowe

Realizacja:
Komplet tekstów reklamowych do katalogu podwarszawskiej inwestycji willowej „Emilianów Leśny”.

Fragmenty tekstów:

„Emilianów Leśny to odpowiedź i na zmęczenie Warszawą i na miłość do niej zarazem. Wszyscy kochamy nasze miasto, ale lubimy też czasem od niego odpocząć. Odpocząć od zgiełku, od smogu, od pośpiechu. Rytm miasta, który nakręca nas w pracy lub nocy, potrafi też czasem dać w kość. Szukając pięknego azylu odpowiednio blisko centrum, ale w naturalnie dziewiczym środowisku – nie znaleźliśmy go. Dlatego sami go budujemy.

Emilianów Leśny stworzyliśmy z zalet, odkrywając niezwykłe połączenie dynamiki i spokoju, miasta i dziczy, nowoczesnego, zamkniętego osiedla i detali nawiązujących do przedwojennych willi i okolicznych świdermajerów…”

„Wszystko to, co najlepsze we współczesnym budownictwie willowym. Ale zarazem wszystko to, co najlepsze w… przedwojennym budownictwie willowym. Emilianów Leśny nawiązuje do przedwojennej tradycji, a nawet do okolicznych świdermajerów – w ozdobnych detalach małej architektury. wszystkie te tradycje zostały przez pracownię architekta Andrzeja Gomułki unowocześnione, ujednolicone i upiększone…”

„Zapraszamy w podróż. Krótką – raptem kilkanaście minut jazdy samochodem od Warszawy. Ale zarazem podróż tak intensywną i tak „odległą”, jakbyśmy wyjechali nad Biebrzę czy do Doliny Rospudy. Tuż pod miastem czekamy na Państwa z zakątkiem dziewiczej przyrody, lasem, rzeką i ciszą w których można idealnie odpocząć od codziennej bieganiny.”

„W naszej enklawie łatwo można zapomnieć o zgiełku miasta i poczuć się jak w dziewiczych terenach Mazur. Tak: tutaj każdego dnia żyje się spokojnie, odpoczywa efektywnie. Otaczający osiedle las i naturalne materiały wykończenia tak samych domów, ogrodów, jak i przestrzeni wspólnych osiedla sprawiają, że nieopodal Warszawy czeka na Państwa własna, prywatna odrobina ciszy, spokoju i natury.

Choć nasze wille nie są małe, to sama enklawa jest spokojna i kameralna. Proste formy architektury i duże przeszklenia sprawiają, że otaczającą osiedle przyrodę mamy stale w zasięgu wzroku. Ale nie tylko wzroku; nie wycinamy wszystkich drzew z terenu osiedla, dzięki czemu las nie tylko je otacza, ale też wita gości już w bramie wjazdowej na teren enklawy.

Emilianów leśny to architektura wtopiona w naturę:
– Spokojna, kojąca paleta barw całej enklawy: grafit, szarości, biel i beż
– Naturalne materiały wykończeniowe; drewno, kamień
– Skromna estetyka, architektura dla ludzi z wyrobionym gustem
– Duże przeszklenia dzięki którym stale możemy cieszyć się otaczającą naturą
– Zamknięte, bezpieczne, chronione osiedle dziesięciu dużych willi”

Więcej fragmentów: blog

MÓJ UDZIAŁ
W PROJEKCIE:

copywriting

Klient:
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY