„…Tomek trafił idealnie w punkt, tworząc treści lekkie, nieprzegadane, ciekawe oraz świetnie tłumaczące ideę Family Office. Zarówno wszystkie teksty na stron? (w języku polskim oraz angielskim), jak i hasło prowadzące marki zostały i przez nas, i przez naszych klientów bardzo wysoko ocenione, dlatego z przyjemnością polecamy copywriterskie umiejętności Tomka.”

Treść referencji:

„Wprowadzając na rynek ofertę dedykowaną wyłącznie dla najbogatszych Polaków, od początku szukaliśmy copywritera, który rozumie stylistykę komunikacji z osobami posiadającymi oszczędności liczone w milionach złotych. Wytyczne stylu pisania daliśmy Tomkowi niełatwe; teksty miały być felietonowe, autorskie, nie reklamowe. Dokładnie, opisaliśmy je tak: „mają być jak opera na tle innych muzyk”

Po kilku próbkach stylu, Tomek trafił idealnie w punkt, tworząc treści lekkie, nieprzegadane, ciekawe oraz świetnie tłumaczące ideę Family Office. Zarówno wszystkie teksty na stron? (w języku polskim oraz angielskim), jak i hasło prowadzące marki zostały i przez nas, i przez naszych klientów bardzo wysoko ocenione, dlatego z przyjemnością polecamy copywriterskie umiejętności Tomka.”

Kornel Dybul
Tomasz Ryznarski

zarząd Invest Secure

Invest-Secure-Referencje
Invest
Invest2
Invest3