Copywriting treści strony www oraz hasło reklamowe firmy finansowego oferującej kompleksowe zarządzanie majątkiem najbogatszych Polaków w kategorii: Family Office.

Brief: felietonowo, lekko, nie reklamowe, krótkie estetyczne treści
Target: osoby o oszczędnościach liczonych w milionach złotych
KlientInvest Secure

Główne hasło marki:

Milion powodów, by nam zaufać

Fragmenty:

„Znamy i rozumiemy Klientów bankowości prywatnej. W ramach Invest Secure chcemy jednak dać Państwu coś więcej; chcemy stać się odpowiedzią na różne potrzeby finansowe i organizacyjne. Z nami przestaną Państwo być Klientami, a staną się najważniejszą częścią Family Office Invest Secure…”

„Rodzina to skarb, a kapitał najlepiej trzymać w rodzinie. Dbamy nie tylko o to, aby był on skutecznie zarządzany i optymalizowany, ale też aby płynnie przechodził z pokolenia na pokolenie. Wiemy również, jak ważny jest czas osób zamożnych. Dlatego równie skutecznie pomagamy Państwu inwestować, jak i oszczędzać Państwa cenny czas, koszty i podatki…”

„IS Finance

Bardzo aktywne aktywa (i dobrze policzone). Państwo wskazują kierunek i cele – to nam wystarczy. My śledzimy rynki, tworzymy plan inwestycyjny, w dowolny sposób przekazujemy analizy i doradzamy, jak wskazane cele osiągnąć…”

„Nie jest ważne, z kim z Invest Secure się Państwo skontaktują. Zawsze będzie to dobry wybór; absolutnie każda osoba z naszego zespołu warta jest zaufania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w dowolny, preferowany przez Państwa sposób.”

IS2

IS