Teksty na stronę www kancelarii prawnej specjalizującej się w windykacji długów.

brief: teksty wyraźnie marketingowe, komercyjne
target: B2B
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2006
klient: kancelaria Corpus Iuris
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne

Blisko trzydzieści opisów produktów z oferty windykacyjnej Grupy Corpus Iuris. Teksty z założenia tymczasowe: pod Google oraz miały dokładnie pokazywać zakres działalności kancelarii podczas wprowadzanych zmian wizerunkowych. W 2 etapie portfolio usług Grupy zostało uproszczone do bardziej kompleksowych działań.

Długoterminowe nadzorowanie wierzytelności

Dłużnik, z którym wygrałeś proces nagle zniknął? Ukrywa majątek i prowadzi działalność na kogoś z rodziny? Możemy monitorować jego długi nawet kilkanaście lat, czekając na dogodny moment, aby je odzyskać.

Jeżeli dłużnik rzeczywiście nie posiada majątku, toczy się wobec niego postępowanie karne lub nagle wyjechał za granicę, nie znaczy to, że należy od razu zrezygnować z możliwości ściągnięcia od niego zobowiązań. Długoterminowe nadzorowanie wierzytelności polega na monitorowaniu należności, nie dopuszczaniu do ich przedawnienia i oczekiwaniu na odpowiedni moment, by ponownie przypomnieć o długach. W wyniku takich działań dłużnicy często podpisują ugodę i spłacają należność w ratach rozłożonych na określony czas.

Co zyskujesz korzystając z długoterminowego nadzorowania wierzytelności?
– Szansę na odzyskania długu nawet w pozornie beznadziejnych sytuacjach
– Kontynuowanie procesu windykacji po wyczerpaniu wszystkich standardowych metod odzyskiwania wierzytelności

Pakietowa obsługa wierzytelności

Chcesz zlecić nam prowadzenie dużej liczby pojedynczych spraw? Oczekujesz kompleksowego potraktowania wszystkich długów, które mamy odzyskać? Klientom szukającym przede wszystkim pewnych i kompletnych rozwiązań oferujemy pakietową obsługę wierzytelności.

Pakietowa obsługa spraw to usługa przewidziana dla naszych największych partnerów. W jej ramach oferujemy całkowicie indywidualne zasady współpracy. Może się w niej zawierać zarówno kompleksowe prowadzenie sprawy jednego długu jak i odzyskiwanie ich większych ilości. Część z Twoich wierzytelności (albo nawet całość) możemy odkupić, abyś mógł szybko odzyskać środki finansowe. W ramach pakietowej obsługi wierzytelności oferujemy duże upusty cenowe w porównaniu z pojedynczymi usługami z cennika standardowego.

Co zyskujesz korzystając z pakietowej obsługi wierzytelności?
– Kompleksową obsługę wszystkich wskazanych przez Ciebie wierzytelności
– Przyjmowanie spraw bez minimalnej wartości długu
– Oszczędność w porównaniu do zakupu poszczególnych produktów z naszej oferty osobno
– Indywidualne podejście
– Możliwość negocjacji warunków umowy i znaczne upusty cenowe

itp.