Teksty na stronę www (w sumie kilkanaście podstron) firmy NDG medical sales force; specjalizującej się w outsourcingu przedstawicieli medycznych.

brief: merytorycznie, marketingowo
target: B2B, korporacje farmaceutyczne
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2006
klient: NDG medical sales force
agencja reklamowa: Tomorrow


Misja

Naszym celem jest zadowolenie obu stron – Klienta i Przedstawiciela Medycznego. Możemy to osiągnąć jedynie przez właściwy wybór pracowników, idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb korporacji.

Nasza misja była inspiracją do powstania nowatorskiego systemu rekrutacji – MSF Funnel. Ma on na celu doprowadzenie do niezwykle szczegółowego opisu predyspozycji i umiejętności pracownika. Dzięki temu wiemy DOKŁADNIE, do jakiego typu projektów warto go skierować. W ten sposób Klientowi oferujemy przedstawiciela zgodnego z jego wizją, a przedstawicielowi – odpowiadającą mu pracę. Zadowolone są obie strony. Usatysfakcjonowani jesteśmy również my, bo udało się nam wypełnić cel naszej misji.

narzędzia:

MSF Funnel

MSF Funnel gwarantuje wynajem profesjonalnie przygotowanych Przedstawicieli Medycznych, którzy skutecznie prowadzą akcje promocyjne wśród lekarzy i farmaceutów w gabinetach lekarskich, przychodniach, szpitalach.

Horus

Horus to nowoczesny system służący do zarządzania siecią przedstawicieli medycznych. Jest to autorski projekt NDG medical sales force, który umożliwia płynne kierowanie siecią sprzedaży i dostarcza sprawozdania z działalności naszych przedstawicieli.

Historia

Historia firmy NDG medical sales force to historia jej założyciela – Wojciecha Czochary. Wojtek – lekarz specjalizujący się w chorobach wewnętrznych – po dwóch latach praktyki podjął pracę w firmie farmaceutycznej – początkowo na stanowisku Przedstawiciela Medycznego, z czasem jako Kierownik Regionu. Po pięciu latach zdobywania doświadczeń, założył firmę outsourcującą PM – NDG medica…

itd.