Kilka advertoriali i tekstów reklamowych przygotowanych na stronę internetową fotografa Jacka Szewczyka.


brief: klasyczne teksty marketingowe / PRowe
target: B2B
rok: 2006
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne

Przykładowy advertorial:

Zainspirować Computer Arts

Prestiż i satysfakcja. Obie te rzeczy łączą się z publikacją portfolio w międzynarodowym wydaniu magazynu Computer Arts. Prestiż, ponieważ CA to najpopularniejsze na świecie pismo poświęcone sztuce komputerowej – oprócz Polski wydawane jest w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Chinach oraz Korei. Satysfakcja, ponieważ prezentacja Jacka pojawiła się w kwietniowym numerze magazynu na prośbę firmy IQ Marketing.

W Polsce Computer Arts wydawany jest od czerwca 1999 roku. Ten prestiżowy miesięcznik jest bardzo popularny wśród agencji reklamowych, grafików, wydawnictw oraz studentów i wykładowców kierunków artystycznych. Publikacja portfolio Jacka wynikła z inspiracji firmy IQ Marketing – organizatora konkursu Inspired Quality. To wyróżniona kreacja nadesłana na ten konkurs – reklama telefonu komórkowego Sony Ericsson K800i – otworzyła autorowi drogę na łamy CA.

Fotografia reklamowa, identyfikacja korporacyjna oraz produktowa, reklama on-line, kreacja strony www i wreszcie – wspomniana praca konkursowa – Jacek zaprezentował w Computer Arts przykłady swoich prac pochodzących z całego spektrum działań artystycznych i komercyjnych. Sam autor podsumował to wyróżnienie krótkim zdaniem: Czuję się niezwykle przyjemnie zaskoczony.