Mały, niezbyt istotny fakt; spot dla Osavi do którego pisałem scenariusz całkiem nieźle radzi sobie w sieci – właśnie trafił jako ilustracja m.in. do artykułu na serwisie Spidersweb.


Nie jest to bynajmniej specjalnie ważne moje copy-osiągnięcie, ale jest bardzo świeże, a świeże wydarzenia są jak najmłodsze dzieci – cieszą najbardziej (przynajmniej dopóki są małe i nie pyskują; tak – to o dzieciach). Tak więc dziś spot, który pierwotnie był przygotowywany wyłącznie z myślą o konferencji, zaczął siać się po sieci i trafił m.in. do artykułu na wspomnianym serwisie o tytule: Niemal wszyscy Polacy kupują to w czasie pandemii…

Wiadomo; zawsze jest to jakaś satysfakcja i dodatkowa motywacja do tego, aby opisać i dodać do portfolio ten właśnie projekt, co pewnie zrobię niedługo. A tymczasem zapraszam do poczytania o tym, kim właściwie jest wspomniany klient, czyli Osavi, producent m.in. suplementów diety promowanych głównie wśród kobiet. Promowanych tak, jak już wspomnianym, czysto wizerunkowym filmem (a w zasadzie ich serią), który można obejrzeć poniżej: