Nie ma to jak RTM, który jest… i na czasie i przydatny. Nawet bardzo przydatny, bo tłumaczy krok po kroku, jak wsiąść do rosyjskiego czołgu i nim sobie odjechać. Serio.

Sedno dobrego RTM (real time marketing) to trafić w nośny temat – IKEA z wymyślaniem „produktów” nazwanych tak, jak ciekawe wydarzenia lub śmieszności społeczne robi to idealnie. Druga cecha materiałów RTM, które samoczynnie się niosą to naturalność i praktyczność. Co jest praktycznego w poradniku na to, jak zajumać czołg? W ostatnich czasach, jak łatwo się domyślić – bardzo wiele, zwłaszcza wówczas, gdy pod filmem można przeczytać napisy w języku ukraińskim. W końcu nie każdy ma pod ręką traktor, aby sobie nim odholować drobne gadżety rosyjskiej techniki militarnej.

Jeśli więc kiedyś przypadkiem mielibyście okazję wsiąść do porzuconego, rosyjskiego czołgu i nie wiedzielibyście co z tą zabawczką robić, to… no właśnie – już wiecie; wystarczy obejrzeć ten poradnik autorstwa polskiej ekipy testującej różnego rodzaju sprzęty bojowe, który pokazuje krok po kroku jak w 30 sekund (dokładnie to trochę ponad 27 sekund) odpalić i odjechać putinowską zabawką – czołgiem T-72 (a podobno nawet modelem T-90). Nam w chwili obecnej za bardzo się ta wiedza raczej nie przyda, ale jakbyście znali jakichś sprytnych, ukraińskich złomiarzy, to może im podsuniecie link do poniższego poradnika. Sława Ukrajini!