PR-owy advertorial przygotowany dla polskiej społeczności komórkowej mobini.

brief: PR, oficjalnie
target: dziennikarze, media
rok: 2009
klient: mobini
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne


Komentarz autorski
: obecnie, funkcjonalność serwisu nie jest niczym zaskakującym, jednak w roku 2009 tylko minimalnie się tylko spóźnił; miał szansę wyprzedzić powszechnie obecnie wykorzystywane w takich celach aplikacje i funkcje gigantów rynku.

Mobini. Świat ma jedną stronę

Prawdopodobnie najciekawszy projekt polskiego internetu od czasów naszej-klasy.pl. Najprawdopodobniej strona na którą czekała większość użytkowników komórek. Prawie na pewno pierwszy polski serwis od początku pisany i optymalizowany z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych. Na pewno pomysł o którym warto rozmawiać.

Wgrywasz co chcesz i ściągasz co chcesz. Bez ograniczeń transferu czy objętości. Mobini.pl to zewnętrzny dysk twardy Twojego telefonu; dysk na który możesz zrzucić pliki w każdej chwili. Teraz wystarczy moment aby pochwalić się najnowszymi zdjęciami z wakacji, tapetą na pulpit czy mp3 z nagraniem „śpiewającej” koleżanki. Ale mobini.pl to również centrum multimediów na komórkę, z których korzystać może każdy użytkownik strony – bez logowania, bez rejestracji i co najważniejsze – za darmo.

Strona mobini.pl dostosowana została do rozdzielczości wszystkich rodzajów komórek. Jej kod pisano specjalnie z myślą o surfowaniu przez telefon. Dzięki temu serwis szybko się ładuje i równie szybko udostępnia bazę gier, muzyki i filmików. Strona przygotowana jest z myślą o nieustannie mobilnej społeczności – grupy zainteresowań, czatroomy, blogi i grupy dyskusyjne dostępne są w każdym momencie i w każdym miejscu. Mobini.pl to zero ograniczeń transferu, zero kosztów i mnóstwo rozrywki.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.mobini.pl/prasa.