mobini – teksty promocyjne

Dwa teksty promocyjne  (PR-owy dla dziennikarzy oraz młodzieżowy do klienta docelowego)  społeczności komórkowej mobini.pl. brief 1: PR-owo, oficjalnie, zajawkowo brief 2: młodzieżowo, slangowo, internetowo target: 12+ rok: 2009 klient: mobini.pl agencja: zlecenie indywidualne — Wersja dla dziennikarzy – PR-owa — Mobini.pl. Świat ma jedną stronę Prawdopodobnie najciekawszy projekt polskiego internetu od czasów naszej-klasy.pl. Najprawdopodobniej strona […]

Copywriter od 2005 roku. M.in.: DDB Warszawa, Tipping Sprung (NYC). W międzyczasie; redaktor, wydawca, creative group head itp. Obecnie właściciel agencji brandingowej NIPO.PL.

Dwa teksty promocyjne  (PR-owy dla dziennikarzy oraz młodzieżowy do klienta docelowego)  społeczności komórkowej mobini.pl.

brief 1: PR-owo, oficjalnie, zajawkowo
brief 2: młodzieżowo, slangowo, internetowo
target: 12+
rok: 2009
klient: mobini.pl
agencja: zlecenie indywidualne


Wersja dla dziennikarzy – PR-owa

Mobini.pl. Świat ma jedną stronę

Prawdopodobnie najciekawszy projekt polskiego internetu od czasów naszej-klasy.pl. Najprawdopodobniej strona na którą czekała większość użytkowników komórek. Prawie na pewno pierwszy polski serwis od początku pisany i optymalizowany z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych. Na pewno pomysł o którym warto rozmawiać.

Wgrywasz co chcesz i ściągasz co chcesz. Bez ograniczeń transferu czy objętości. Mobini.pl to zewnętrzny dysk twardy Twojego telefonu. Dysk na który możesz zrzucić pliki w każdej chwili. Teraz wystarczy moment aby pochwalić się najnowszymi zdjęciami z wakacji, tapetą na pulpit czy mp3 z nagraniem „śpiewającej” koleżanki. Ale mobini.pl to również centrum multimediów na komórkę, z których korzystać może każdy użytkownik strony – bez logowania, bez rejestracji i co najważniejsze – za darmo.

Strona mobini.pl dostosowana została do rozdzielczości wszystkich rodzajów komórek. Jej kod pisano specjalnie z myślą o surfowaniu przez telefon. Dzięki temu serwis szybko się ładuje i równie szybko udostępnia bazę gier, muzyki i filmików. Strona przygotowana jest z myślą o nieustannie mobilnej społeczności – grupy zainteresowań, czatroomy, blogi i grupy dyskusyjne dostępne są w każdym momencie i w każdym miejscu. Mobini.pl to zero ograniczeń transferu, zero kosztów i mnóstwo rozrywki.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.mobini.pl/prasa.


Wersja na stronę www – młodzieżowa

Wejdź w społeczność. Przez komórkę


Zasady mobini.pl są proste. Wgrywasz co chcesz i ściągasz co chcesz. Za free. Bez ograniczeń transferu czy objętości. Chcesz się pochwalić dziewczyną – wrzucasz na stronę jej zdjęcia. Chcesz ośmieszyć chłopaka – wgraj mp3 z jego pierdzeniem. Wydurnialiście się na imprezie – pokaż film wszystkim znajomym. Szybko, łatwo i wprost z telefonu komórkowego.

Ale mobini.pl to nie tylko zewnętrzny dysk Twojej komórki. To również, a może przede wszystkim; komórkowe centrum rozrywki. Bo nie tylko Ty możesz tutaj wrzucać pliki. I nie muszą to być wyłącznie pamiątkowe zdjęcia. W całkowicie otwartej, dostępnej bez rejestracji i opłat strefie rozrywki strony znajdziesz filmy, flashki, gry, muzykę i wiele innych gratisów.

Mobini.pl to strona dostosowana do wszystkich, komórkowych rozdzielczości. Jej kod pisano specjalnie z myślą o surfowaniu przez telefon. Dzięki temu serwis szybko się ładuje i równie szybko udostępnia bazę multimediów. Dzięki temu korzystając z mobini.pl zyskujesz:
– nieograniczony dysk twardy dostępny online dla użytkowników wszystkich rodzajów komórek
– darmową strefę wymiany plików: gier, muzyki, filmów, flashek itp.
– dostęp do nieustannie mobilnej społeczności – grupy zainteresowań i czatroomy dostępne w każdym momencie
– pewność, że kod i rozdzielczość strony od początku optymalizowane pod telefony komórkowe
– prawdziwy web 2.0: blog i grupy dyskusyjne dostępne zawsze i wszędzie

Błyskawicznie wczytujące się na każdą komórkę mobini.pl to ogromna baza darmowych plików, zero ograniczeń transferu, społeczność aktywnych, mobilnych ludzi oraz darmowy dysk zewnętrzny. Zrzucaj do nas co chcesz. Ściągaj z nas co chcesz. Uaktywnij się kiedy tylko chcesz.

Tagi: ,

POST A COMMENT

You must be logged in to post a comment.

KONTAKT

telefon: 502 259 969 (mam zablokowane rozmowy łączące się z numerów zastrzeżonych)
e-mail: banasik @ g.pl adres: ul. Gutta 1/18 | 02-777 Warszawa

web 2.0:
facebook: oficjalnie | prywatnie
inne: LinkedIn | goldenline | twitter | Pinterest

Na bieżąco obserwuj zmiany na stronie za pomocą czytnika RSS:

CV

Słowo klucz: anonimowość. W sieci jest wszechobecna. Oraz: czysto pozorna.

Sam współpracuję z osobami, które dobrze znam
i których umiejętności jestem pewien. Dziwne więc by było, gdybym ukrywał swoje doświadczenie. Zwłaszcza, że prowadzę działalność gospodarczą, więc informacje na mój temat i tak są publiczne.

Moje CV można obejrzeć na tych portalach:
goldenline
Albo pobrać w formacie pdf stąd: CV

BRANDING

12 lat w mediach. 9 lat w reklamie. Miałem dość czasu, aby poznać znakomitych grafików, artów, ilustratorów, accountów i web designerów.

Z kilkoma nadal z przyjemnością współpracuję. Dzięki nim mogę realizować projekty daleko wykraczające poza czysty copywriting.
W zasadzie: jako agencja brandingowa możemy kompleksowo realizować zlecenia reklamowe; od pojedynczego logotypu, przez reklamy prasowe, BTL aż po pełny branding marek i firm.

branding