Główny tekst reklamowy stacji telewizyjnej Wedding TV.

brief: entuzjastycznie, emocjonalnie
target: kobiety, panny młode, dziewczyny
rok: 2008
klient: Wedding TV
agencja: Delegata Consulting

Powiedz tak! Wedding TV!

Związki pełne pasji i wesela pełne emocji na jednym kanale rozrywkowym! Wedding TV, najstarszy na świecie program pokazujący efektowne śluby i burzliwe romanse nareszcie debiutuje w Polsce!

Wedding TV przygląda się ludzkim dramatom i ekscytacjom, które zawsze towarzyszą związkom, zwłaszcza tym, które doprowadzają zakochanych przed ołtarz. Dzięki pokazywaniu tak uczuciowych momentów roztkliwiamy, wzruszamy, rozbawiamy a czasem też zasmucamy naszych widzów.

U nas miesiąc miodowy trwa cały rok! Z Wedding TV każdego dnia można przeżywać zaręczyny, wesela i podróże poślubne. Pokazujemy modę weselną i pikantne przygody znanych osobistości. Opowiadamy historie zaczynające się niewinnym flirtem, a kończące przysięgą małżeńską.

Nasz program opiera się na najciekawszych, wielokrotnie nagradzanych na całym świecie serialach. Nie brakuje w nim również najlepszych programów polskich autorów. Wedding TV zauroczy wszystkich, którzy lubią obserwować ludzkie emocje. Dedykujemy go zwłaszcza kobietom od 18 do 34 roku życia. Z Wedding TV każdy dzień to wielki dzień!