Teksty do kilku e-mailowych newsletterów stacji Wedding TV; promujący zarówno samą stację, jak i wybrane programy z jej ramówki.

brief: entuzjastycznie, emocjonalnie
target: kobiety, panny młode, dziewczyny
rok: 2008
klient: Wedding TV
agencja: Delegata Consulting

Przykładowy newsletter:

Co nowego w Wedding TV?

To już dziś! Wielki dzień! Debiutuje newsletter Wedding TV! Będzie on pigułką informacji o naszym kanale, dystrybucji oraz ramówce. Pokażemy filmiki z fragmentami najciekawszych programów i seriali emitowanych na naszej antenie. Czytajcie nas co miesiąc!

E-miłość

Czy istnieje miłość na odległość Oczywiście, że tak! Seria E-miłość udowadnia, że pary mogą szaleć za sobą nawet jeśli… nigdy się nie spotkały. Co się dzieje, gdy wreszcie wirtualni kochankowie padają sobie w ramiona w realnym świecie? Łatwo to zobaczyć: wystarczy włączyć Wedding TV podczas wyświetlania serii E-miłość.

Na dobre i na złe

Jak wydać 5000 dolarów? Najlepiej – na ślub! Ale jak wydać je w zaledwie tydzień? Odpowiedź na to pytanie daje seria „Na dobre i na złe”. Tutaj to nie młoda para planuje swoją ceremonię ślubną. Robi to za nią ktoś z rodziny. Kto? Tego młodzi dowiadują się dopiero przed ołtarzem.

Paryż dla dwojga od Wedding TV!

Która para nie marzy o romantycznym weekendzie w mieście zakochanych? Już 8 maja, podczas konferencji PIKE w Jachronce, będzie można zdobyć właśnie taką nagrodę! W konkursie związanym z tematyką kanału Wedding TV będą mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy konferencji. Zwycięzca – oczywiście wraz ze swoją drugą połową – spędzi weekend w Paryżu na koszt Wedding TV!

Oprócz konkursu, przygotowaliśmy również inne… bardzo duże i bardzo słodkie niespodzianki. Do zobaczenia! Zapraszamy gorąco 8 maja do Jachronek.