Kilkanaście tekstów reklamowych na stronę dla sieci salonów z indyjskimi meblami.

brief: lekko artystyczne zacięcie, elegancja, budowanie opowieści
target: B2C, wysokie zarobki, dobrze wykształceni
teksty: Tomasz Banasik
rok: 2006
agencja: zlecenie indywidualne

Uwaga: Zupełnie inaczej bym to dziś napisał (sama strona klienta też całkowicie się zmieniła), ale to było jedno z 3 pierwszych, moich, indywidualnych zleceń, nad którym pracowałem poza agencją, mam więc do niego sentyment.

Meble nie mogą pojawić się w Twoim domu przypadkowo

Chyba, że jest Ci zupełnie obojętne w jakim otoczeniu będziesz mieszkał przez wiele lat. Dla nas nie jest to obojętne. Dlatego potrafimy jechać do najodleglejszych zakątków świata, aby sprowadzić dla Ciebie najlepsze pomysły na udekorowanie mieszkania odpowiednimi meblami.

Czerpiemy z równowagi

Aby tę równowagę wprowadzić do Twojego domu, sprawimy, że nasze meble będą odzwierciedlać Ciebie. W naturalny sposób staną się częścią Twojego otoczenia, połączą się z nim. Dzięki temu każdy pokój będzie posiadał odpowiedni charakter, emocje, klimat. Odpowiedni dla Ciebie. W końcu – to Twój dom. Urządźmy go tak, aby było to widać.

Inspiruje nas natura

Natura to nie tylko nasze tworzywo. Drzewo zawiera w sobie zalążek harmonii, która obecna jest w naturze. Tę harmonię chcemy przenieść do Twojego domu aby pielęgnowana mogła rozwijać się razem z Tobą. Dlatego nie niszczymy drewna, z którego wykonujemy meble – polerujemy je i woskujemy, ale nie lakierujemy. Dzięki temu pozwalamy im oddychać.

Cały świat w Twoim domu

Nasze meble pochodzą z różnych zakątków świata. Wykonane są ręcznie przez mistrzów stolarki, u których talent do pracy przechodzi z ojców na synów. To ich przodkowie budowali indyjskie pałace i świątynie. I to oni dziś pracują po to, by Twój dom stał się bezpiecznym azylem dla Ciebie i Twoich bliskich.