A na fanpage; sporo nowego. Przede wszystkim; nowego i dobrego, czyli stos nowych referencji.

Mile to łechce copywriterskie ego, gdy kilkanaście osób pisze tyle dobrego o twojej pracy. Na tej stronie, w dziale copywriter – referencje opublikowane są te oficjalne, wystawione w sposób klasyczny, żeby nie powiedzieć „analogowe”. Natomiast na facebooku ostatnio zadziało się dużo dobrego…

„Bardzo sumienny, oddany pracy, lubi swoją robotę, fajnie kombinuje”
Anna

„Otwarta głowa! Dobre wyczucie trendów. Zrozumienie zagadnień strategicznych. No i flow w piśmie i mowie – czyli MALINOWO!”
Yossarian

„Polecam / kreatywny (jak to copywriter) ale i znający realia biznesowe (co nie jest powszechne wśród copywriterów), zorientowany na cele biznesowe (a nie tylko wymiar artystyczny).”
Łukasz

„Marka personalna jakich mało na rynku. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Głowa zawsze otwarta na nowe pomysły i inspiracje. Z takimi ludźmi po prostu chce się pracować.”
Ula

„Razem z Tomkiem pracowałem nad wieloma większymi (Vichy) i mniejszymi projektami dla moich klientów. To co lubię w pracy z Tomkiem, to to, że… jego wersje tekstów były najczęściej wybierane przez moich klientów . Tomek potrafi dostosować formę i styl do danej grupy docelowej i wkłada dużo uwagi i serca w swoją pracę. Serdecznie polecam!”
Michał

„Copywriter na medal. 100 lat temu i teraz. Teraz nawet bardziej”
Agnieszka

„Ta współpraca to była najlepsza decyzja biznesowa ever”
Kamil

Napisać, że człowiek się cieszy, gdy czyta takie słowa o swojej pracy, to nic nie napisać. Bardzo, bardzo serdecznie wszystkim dziękuję 🙂