Copywriting, naming, branding. Piszę teksty reklamowe, advertoriale, teksty na strony internetowe, blogi oraz do drukowanych nośników BTL. Realizuję zarówno zlecenia na nazwy firm i marek, koncepcje reklam, jak i claimy oraz hasła reklamowe. Koordynuję i nadzoruję prace grafików przy przekładaniu moich pomysłów na key visuale reklam, layouty custom publishing, ATL i BTL, a także logotypy oraz identyfikacje wizualne marek.

Ofertę kosztową klasycznych form copywritingu publikuję tutaj: cennik
Oferta kreacji claimów nazw firm i produktów znajduje się tutaj: naming
Wycena projektów brandingowych, wraz z nadzorowaniem prac graficznych uzgadniania jest indywidualnie.

ATL, BTL, naming, mailing, hasła reklamowe, teksty www, scenariusze spotów radiowych, advertoriale, prasa firmowa: przykłady wszystkich tych działań obejrzeć można w zakładce klienci (prace podzielone branżami i markami), natomiast większe projekty omówione są w zakładce portfolio.

Od strony redakcyjnej przygotowuję koncepcje magazynów z sektora custom publishing. Jako redaktor naczelny prowadziłem kilka tytułów magazynów klienckich. Zasadniczo jednak, realizowałem już projekty z praktycznie dowolnych form marketingu; od wymyślania programów lojalnościowych, przez scenariusze eventów, aż po działania marketingu wirusowego.

Kluczowa oferta: branding | copywriting | naming