Copywriting, redakcja, pisanie oraz… okolice. Realizuję zarówno szybkie zlecenia na bodycopy jak i duże kampanie reklamowe 360°. Od strony redakcyjnej przygotowuję koncepcje, a następnie kompleksowo prowadzę magazyny custom publishing. Prowadzę prace grafików i ilustratorów przy przekładaniu moich pomysłów na key visuale reklam, okładki książek czy znaki firmowe.

Atl, btl, naming, mailing, hasła reklamowe, teksty www, advertoriale, prasa firmowa, naming, branding. Po 12 latach pracy w branży, nie ma już chyba działki marketingu, w ramach której nie tworzyłbym własnych realizacji.

Dotychczas pracowałem m.in. dla: OrangePolsatPolpharmaTyskieBig StarUPCAlmaPZUNBPPlusB&BGazeta.plINGTVNBarlinekSagaCrédit AgricoleŻywiecKamisHPOlympusLiptonCredit SuisseVichyNestle. Pełną listę klientów wraz z odnośnikami do przykładowych prac można obejrzeć tutaj: klienci.

U góry, po prawej, na lewo, a nawet pod spodem. Generalnie: moje prace znajdują się wszędzie, gdzie tylko spojrzysz na tej stronie, jednak najbardziej w dwóch miejscach: na blogu, gdzie czasem wrzucam bieżące projekty oraz w dziale portfolio, który uzupełniam o ulubione realizacje.