Opisy programów z ramówki Wedding TV, używane w komunikacji 360° (ulotki, Internet, ATL, program telewizyjny itp.).

brief: entuzjastycznie, masowo
target: kobiety, panny młode, dziewczyny
rok: 2008
klient: Wedding TV
agencja reklamowa: Delegata Consulting

 


Wesele w wielkim stylu

Zobacz prawdziwie Hollywoodzkie wesela! Ekscytujące, pełne blichtru oraz gwiazd muzyki i filmu. Obejrzyj jak pobierały się największe sławy Hollywood; Jennifer Garner i Ben Affleck, Demi Moore i Ashton Kutcher, Sandra Bullock i Jesse James, LeAnn Rimes i Dean Sheremet, Heidi Klum i Seal, Jason Priestley i Naomi Lowde, Rob i Marisol Thomas, Sarah Wynter i Dan Peres, Bobby Flay i Stephanie March oraz Tiffani Thiessen i Brady Smith.

Mamy dla Ciebie unikatowe zdjęcia, filmy ze ślubów i wywiady z gwiazdami. Wesele w wielkim stylu to poruszające historie i nieznane szczegóły najbardziej ekskluzywnych ślubów. Pokażemy zarówno detale sukni ślubnych jak i egzotyczne miejsca, w których bohaterowie serii powiedzieli sakramentalne „TAK”.

Panny młode z piekła rodem

Gdzie znaleźć najbardziej zwariowane panny młode? Oczywiście w Nowym Jorku. Te kobiety swoimi ślubami chcą zaimponować całemu piekielnemu miastu. Cel – ślub idealny, o którym długo będą opowiadali wszyscy znajomi. Środki? Wszystkie chwyty dozwolone. Wiadomo przecież, że cel uświęca środki. Te panny nie cofną się przed niczym, a nasze kamery nie cofną się by zarejestrować dramatyczne sceny, wybuchy złości i łzy towarzyszące niektórym, z pozoru idealnym weselom. Tylko w Wedding TV zobaczycie najbardziej skandaliczne, olśniewające i najzabawniejsze momenty nowojorskich ślubów.

Prawdziwy seks w wielkim mieście

One chcą mieć wszystko – i to natychmiast! Młode, zmysłowe kobiety sukcesu, randkowanie, przygody i pikantne szczegóły „niewinnych” flirtów. Prawdziwy seks w wielkim mieście to opowieść o miłosnych podbojach grupy towarzyskich mieszkanek Nowego Jorku. Dwanaście młodych dziewczyn przez swoje codzienne zmagania pokazuje co „kręci” kobiety zamieszkujące to niezwykłe miasto. Fascynująca seria reality – silna pokusa obserwowania wzlotów i upadków mieszkanek najbardziej seksownego miasta świata.

Póki stół was nie rozdzieli

Ile kultur, tyle tradycji! Ile tradycji, tyle tradycyjnych potraw. Tylko… które „tradycyjne” dania pojawią się na naszych weselach? Chińskie, hinduskie, portugalskie, sikhijskie, greckie, włoskie, ukraińskie, meksykańskie, haitańskie czy karaibskie? Wszystkie pary występujące w serialu mają ten sam cel: pokazać, że to właśnie klasyczna kuchnia ich regionu, jest najsmaczniejsza.

Seria Póki stół was nie rozdzieli to relacje z 13 zdumiewających, urządzonych z wielkim przepychem ślubów. Każda z par pochodzi z innej części świata, dzięki czemu wesela są barwne i różnorodne. Ale jednocześnie – wszyscy młodzi małżonkowie chcą, aby to właśnie ich ślub był tym najlepszym.

Do wesela się zagoi

Czego nie robi się z miłości? Można nawet przejść operację plastyczną – dosłownie na moment przed ślubem. Wszystko po to, aby w tym wyjątkowym dniu wyglądać jak najlepiej. Czy każdy może poprawić swój wygląd w tak krótkim czasie?

Do wesela się zagoi to seria poświęcona parom, które postanawiają rozstać się przed ślubem, aby poddać się serii zabiegów estetycznych. Chcą, by ten ważny dzień stał się początkiem nowego rozdziału w ich życiu. Decydują się na najróżniejsze zabiegi: od liposukcji po operacje plastyczne twarzy. Efekty bywają zaskakujące… czasem dla obojga przyszłych małżonków.