Jak pisać teksty marketingowe o tak trudnych tematach jak terapia par, osób bezdzietnych czy z zaburzeniami? Niełatwe zadanie, ale sama odpowiedź – banalnie prosta: bardzo subtelnie.

Zlecenie przygotowania tekstów na stronę internetową psychoterapeuty Kuby Kielczyka było prawdopodobnie jednym z trudniejszych zadań copywriterskich, jakie przede mną postawiono. Długo z Kubą się zastanawialiśmy, jaki styl komunikacji zastosować. Postawiliśmy na empatię i maksymalną szczerość. Tak; tym razem to ja z niego musiałem wyciągnąć kilka prywatnych informacji, aby te teksty powstały, były żywe i wiarygodne. I prawdę mówiąc – jestem z nich więcej niż zadowolony. A poczytać je można oczywiście w portfolio: psychoterapia teksty www.

Przykładowy fragment:

O MNIE

Jestem żonaty. Mam za sobą, swoje historie. Lubię zieloną herbatę, książki J.R.R Tolkiena, filmy sci-fi, kocham góry. I jestem psychoterapeutą. A ty? Opowiedz mi coś o sobie.

Zawodowo, na co dzień pomagam osobom, które znajdują się w trudnych momentach życia; zarówno parom, jak i w ramach terapii indywidualnej. Wierzę, że nawet wieloletnie lęki, razem jesteśmy w stanie przełamać. Specjalizuję się w terapii osób z kryzysami w relacjach, w depresji, z zaburzeniami lękowymi. Ale… nie o to chodzi. Każdemu chcę spróbować pomóc, nie oceniając samego problemu, szukając dla niego rozwiązań…