Propozycja szybkiej, kulinarnej wyprawy do Włoch, czyli główny tekst marki Valori, specjalizującej się w sprowadzaniu z Włoch regionalnych potraw i produktów spożywczych.

Brief: swobodnie, lekko, „słonecznie”
Target: kucharze, restauracje, fani kuchni Włoskiej
Rok: 2015
Klient: Valori Italian Market

Fragment tekstu WWW:

Nasza propozycja: szybka kulinarna wyprawa. Do Włoszech. Tylko na chwilkę: na śniadanie, obiad lub kolację. Zapraszamy w podróż do kraju słońca, wina i oliwek. W drogę zabierze Cię Valori, które pomoże wypełni? Twój dom zapachami i smakami słonecznej Italii.

Kunszt włoskich mistrzów oraz wyjątkowość naturalnych italskich potraw. Wszystko to możesz odkrywać we własnej kuchni dzięki oryginalnym, sprowadzanym wprost z Włoch produktom. Oferta Valori skierowana jest nie tylko do profesjonalnych kucharzy, ale też do amatorskich miłośników gotowania, którzy chcą choć na chwilę przenieść Śródziemnomorski klimat do swoich mieszkań i domów…

Główny tekst marketingowy marki (mailingi, e-mailingi):

Valori. Smak i słońce Włoszech

Gdzie znajduje się serce włoskiego smaku? Gdzieś pomiędzy oliwkami a słońcem? A może między winem i makaronem? Bez względu na to, jakie potrawy i smaki kojarzą Wam się ze słoneczną Italią, na pewno znajdziecie je w Valori – sklepie oferującym naturalne lokalne specjały, sprowadzane wprost z Włoszech.

Valori to przede wszystkim jakość… Jakość samych potraw i selekcji tych potraw. Dba o to Giuseppe Ilacqua, właściciel naszej firmy, obecnie mieszkający w Polsce, rodowity Sycylijczyk. Rodzina Giuseppe’a może się pochwalić wielowiekową tradycją uprawy winorośli, oliwek i pomarańczy, a on sam – misją i ambicją pokazania Polakom tego, co najsmaczniejsze w jego ojczyźnie. Dlatego osobiście weryfikuje wszystkich dostawców i zna pochodzenie każdego produktu dostępnego w ofercie Valori.

Valori to 4 gwarancje:

  1. Jakość. Kupując w Valori.pl, zyskujecie pewność, że trafiają do Was wyłącznie produkty najwyższej klasy
  2. Tradycja. Valori to zamknięta w opakowaniach historia tradycyjnych włoskich potraw.
  3. Naturalność. Nie używamy składników i wspomagaczy nienaturalnie wydłużających przydatność do spożycia. Valori to wyłącznie naturalne składniki i konserwanty.
  4. Italia. Nie uznajemy półśrodków: w ofercie mamy wyłącznie produkty sprowadzane wprost z Włoszech.

Valori to też dużo słońca w polskich kuchniach – słońca dostępnego nie tylko latem. Dostarczamy pyszne sezonowe owoce i produkty również w tych porach roku, gdy za naszymi oknami zaczyna się plucha.

 

Valori