Kilka tekstów promocyjnych na stronę internetową Spółdzielni Mieszkaniowej Arka z Wrocławia.

brief: uniwersalnie
target: lokalny, zarobki średnie+
rok: 2008
klient: SM Arka
agencja: zlecenie indywidualne

O nas

20 lat doświadczenia. 6 świetnie funkcjonujących, zadbanych budynków. Rodzinna atmosfera w firmie, przyjacielskie relacje z lokatorami. Takie są podstawy sukcesu Spółdzielni Mieszkaniowej ARKA.

Istniejemy od 1989 roku. Jesteśmy firmą familijną, nie bezdusznym molochem. SM ARKA to grupa zaprzyjaźnionych, pewnych swoich umiejętności fachowców. Nie posiadamy rozbudowanych kadr, co zapewnia niskie koszty i bezpośredni kontakt z lokatorami. Od lat zatrudniamy stały, doświadczony personel. Dzięki temu lokatorzy w sprawach spółdzielni kontaktują się z dobrze znanymi osobami, a nie bezosobowymi działami typowymi dla wielkich korporacji. Wiemy, że lepiej rozmawia się z znajomą panią Wiesią, niź nijakim „Biurem Obsługi Klienta”.

Mieszkania lokatorów traktujemy jak kapitał – starannie inwestujemy w utrzymanie ich w dobrym stanie. Dzięki wieloletnim współpracom z firmami remontowymi mamy korzystne zniżki oraz – co jest znacznie cenniejsze – bardzo szybkie przeprowadzenie napraw.

Budynki, które dotychczas postawiliśmy mieszczą się przy;
ul. B. Chrobrego 42 (1992 r.),
ul. A. Hercena 4 (1993 r.),
ul. T. Kościuszki 125a\ul. K. Pułaskiego 42 (1994 r.),
ul. Hłaski 24 (2001 r.),
ul. Hłaski 26-40 (2001 r),
ul. Hłaski 42-50(2001 r.)

W każdej chwili możemy Państwa po nich oprowadzić. Każdy z tych budynków ma swojego konserwatora, który doskonale zna jego stan techniczny. Podobnie troskliwie będziemy dbali o nasze najmłodsze dziecko – rozpoczętą inwestycję przy ul. Łąkowej w Obornikach Śląskich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego projektu.

itd.Claim i hasła przygotowane dla Arki można przeczytać tutaj: hasła reklamowe