Teksty ofertowe na nową stronę Ventiwork – firmy rekrutującej do pracy w Niemczech.

brief: pogodny, czysty wizerunek firmy o niemieckich korzeniach
target: lekarze i personel medyczny
rok: 2008
klient: Ventiwork
agencja: zlecenie indywidualne

strona główna

Spokojna, bezpieczna praca. Bardzo dobre zarobki. Blisko domu; około 3 godzin jazdy samochodem od polskiej granicy. Albo nawet mniej. Praca na terenie starego, dobrze rozwiniętego państwa UE. Bez wydawania majątku na bilety lotnicze i bez długich rozłąk z rodzin?. Niemcy leżą “tuż obok”, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dlatego do pracy w niemieckich firmach rekrutujemy głównie pracowników z Polski.

Kogo szukamy?

Niekoniecznie najlepszych. Ważniejsze są dla nas uczciwość i chęć do pracy. Oczywiście, potrzebny jest też język niemiecki lub angielski opanowany w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Ale tego w dużym stopniu nasi pracownicy uczą się już na miejscu – solidne podstawy wystarczają.

Specjalistów traktujemy wyjątkowo! Pielęgniarki, położne, lekarze różnych specjalizacji (także w trakcie specjalizacji)… doświadczenie to coś, co pracodawcy w Niemczech cenią i doceniają w sposób bardzo konkretny – wysoką pensją. Tutaj fachowcy faktycznie mogą liczyć na świetne warunki pracy.

o nas

Szybko znajdziesz pracę. Dobrę pracę. Tak można przetłumaczyć nazwę naszej firmy; VENTI to z włoskiego szybko, a WORK to oczywiście praca. I tak jak błyskawicznie znajdujemy pracownikom atrakcyjne zatrudnienie, tak samo dbamy o to, aby nowa praca była dla nich źródłem satysfakcji i dochodów tak długo, jak długo będą tego chcieli…

itd