Referencje od szefa amerykańskiego think tanku – świetna sprawa. A jeszcze lepsza: referencje od dyplomaty pracującego w departamencie stanu USA.

Gdy Wess przyleciał do Polski m.in. na spotkanie z nami, od razu robił świetne wrażenie: uśmiechnięty, kontaktowy, skracający dystans. Podczas rozmów o rebrandingu CEPA był jednak bardzo merytoryczny, ale też – otwarty na pomysły. A te spodobały mu się od razu, dzięki czemu moje NIPO.PL wygrało ten projekt i zrealizowało kompleksowy rebranding think tanku, którego Wess był wówczas szefem, a który już wówczas dostarczał analizy do kongresu USA. Jednak to kariera, którą zrobił Wess robi tutaj największe wrażenie. A dla mnie – jest też ogromną satysfakcją fakt, że od kogoś takiego otrzymaliśmy świetne referencje za rebranding, który po naszej stronie koordynowałem (referencje – CEPA).

Sedno: aktualnie Wess Mitchell pracuje w departamencie stanu USA odpowiadając za relacje dyplomatyczne USA z NATO oraz 50 krajami; w tym krajami Unii Europejskiej. Departament Stanu Stanów Zjednoczonych (ang. United States Department of State) to resort rządu Stanów Zjednoczonych; odpowiednik naszego ministerstwa spraw zagranicznych. Biografię i opis stanowiska Wessa na stronie departamentu można przeczytać tutaj: A Wess Mitchell. Robi wrażenie, prawda?