Teksty reklamowe na stronę internetową IMUX – systemu automatycznego transferu danych.

brief: fachowo, ale zrozumiale
target: szefowie firm, specjaliści IT
rok: 2012
klient: IMUX
agencja: zlecenie indywidualne

Przykładowe fragmenty tekstów:

Zarządzanie dużą liczbą danych, plików i informacji łączy się z jedną, zasadniczą komplikacją: ogromem pracy organizacyjnej. Ręczne zbieranie danych z dziesiątek czy setek różnych lokalizacji to praca niespecjalnie kreatywna. Telefonowanie do pracowników z przypomnieniami o terminach przekazania materiałów to dosyć niewdzięczne zadanie. System IToID doskonale odpowiada na potrzebę zminimalizowania tego typu czasu pracy…

Zysk kontra koszt

Każdy biznes zależy od optymalizacji tych dwóch elementów. Dlatego usługa naszej firmy została skrojona idealnie do potrzeb przedsiębiorstw: oferujemy kompletny, wysokiej klasy system transferu plików. Jednocześnie jest on pozbawiony zbędnych dodatków, które niepotrzebnie podnoszą całkowity koszt produktu.

Automatyzacja masowych i cyklicznych działań na plikach to kluczowa kwestia w organizacji pracy dużej firmy. System IToID skutecznie, sprawnie i bezpiecznie zbiera dane i materiały:

  • z konkretnych lokalizacji,
  • o wybranych parametrach lub formatach,
  • w określonych terminach.

Dzięki temu wszelkie procesy, obliczenia i pliki samoczynnie trafiają do zdefiniowanych odbiorców i systemów docelowych. Materiały mogą być transferowane przez system zarówno w sztywno wyznaczonych terminach, jak i bezpośrednio po zapisaniu w zdefiniowanych lokalizacjach. System może z punktu A, przez punkt B, do punktu C przesyłać np.: wyłącznie pliki w konkretnym formacie lub objętości albo dane zawierające ustalony ciąg liter lub cyfr.