Główny claim firmy oraz teksty reklamowe dla broszury dewelopera Genfer Homes.

brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału
target: wysokie zarobki, businessmani
rok: 2008
klient: Genfer Homes
agencja reklamowa: West Group

Cel claimu: pewność siebie, podkreślenie jakości, doświadczenia oraz dużego, międzynarodowego kapitału.

Claim:

Genfer Homes
konstruktywnie najlepsi

fragmenty tekstów:

Genfer Homes

Klienci którzy już wybrali Genfer Homes podkreślają, że ich zainteresowanie przykuło kilka charakterystycznych cech naszych inwestycji:

  • nowoczesne rozwiązania technologiczne
  • ciekawa architektura
  • bardzo atrakcyjne lokalizacje budynków
  • funkcjonalność
  • wysoki standard wykończenia nieruchomości

Dbamy o to, aby każdy z tych atutów był doskonale widoczny we wszystkich projektach sygnowanych marką Genfer Homes. Doświadczenie, profesjonalizm i wsparcie potężnej grupy kapitałowej dają naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że każda z naszych inwestycji jest znakomitą lokatą środków finansowych.

Norweska precyzja

Jesteśmy pierwszą polską firmą (i jedną z niewielu w Norwegii) która posiada prestiżowy certyfikat Central godjent – uprawniający do działania jako generalny wykonawca na terenie Królestwa Norwegii. Jest on dowodem wysokiej jakości usług budowlanych: zdobyć uznanie w oczach Norwegów potrafią tylko najlepsi.

W Norwegii od dawna jesteśmy uznaną marką, która skutecznie konkuruje z krajowymi potentatami. Większość naszych inwestycji powstało w rejonie koncentrującym rynek paliwowy Skandynawii – Stavanger, Haugesund i okolicach. Projekty w Odda, Kalvatre czy Karmsund w całości zostały wykonane przez Genfer Homes – wraz z wewnętrzną infrastrukturą i małą architekturą. W sumie na terenie Norwegii oddaliśmy już do użytku około 250 apartamentów. Nawet poza sezonem pracuje tutaj co najmniej stu naszych pracowników.