Hasło reklamowe oraz broszura produktowa (apartamenty Świnoujście) dewelopera Genfer Homes.


brief: luksusowe mieszkanie – dobra inwestycja kapitału
target: wysokie zarobki, businessmani
rok: 2008
klient: Genfer Homes
agencja reklamowa: West Group


Hasło prowadzące inwestycję w Świnoujściu – jego celem było podkreślenie, że zakup apartamentu jest dobrą, perspektywiczną inwestycją biznesową.

hasło:

Kurs na Bałtyk. Perfekcyjny

Apartamenty Świnoujście

Kurort i uzdrowisko zarazem. Modne miejsce w pobliżu Parku Zdrojowego i Wolińskiego Parku Narodowego. Tylko 150 metrów od najszerszej i najpiękniejszej plaży w Polsce. Na takim kursie znajdzie się kompleks ekskluzywnych apartamentów przy ul. Cieszkowskiego 3 i 4 w Świnoujściu. Elegancka i nowoczesna 5. kondygnacyjna zabudowa, podziemny parking, pomieszczenia rekreacyjne. Każde mieszkanie posiada przestrzenny balkon, wideodomofon i będzie wyposażone „pod klucz”. Nic tylko się wprowadzić.

  • Centrum SPA oraz sale do ćwiczeń wyłącznie dla mieszkańców
  • 51 apartamentów od 44,5 m² do 93 m²
  • Nowoczesne, ciche windy z poziomu garażu podziemnego
  • Kameralny, zielony dziedziniec otwarty na południe
  • Apartamenty na parterze posiadające przedogródki
  • Budynek monitorowany

W centrum uzdrowiska

Tylko 150 metrów od najszerszej i najpiękniejszej plaży w Polsce. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Zdrojowego i portu jachtowego, 15 minut drogi od Wolińskiego Parku Narodowego. W pobliżu szpitala i centrum handlowego. Świnoujście to kurort i uzdrowisko zarazem. Nasze apartamenty to modne miejsce w samym centrum tego uzdrowiska.

Kompleks 51 ekskluzywnych lokali przy ul. Cieszkowskiego 3 i 4 to elegancka, 5. kondygnacyjna zabudowa. Interesująca architektura budynku będzie łączyła się z kameralnym, zielonym dziedzińcem otwartym na południe. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i najwyższy standard wykończenia nieruchomości przygotowano z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Budynek będzie monitorowany.

itd.