Teksty na stronę internetową firmy pożyczkowej Finsano Consumer Service.

Brief: neutralnie, prosto, bez zabawy słowem, język niżej pozycjonowany (celowo powielający schematy językowe)
Target: zarobki niskie, mniejsze miasta
Rok: 2015
Klient: Finsano

Fragmenty:

O nas

FINSANO – dobre miejsce, aby wziąć dobrą pożyczkę. Nasi doradcy finansowi dbają o to, by zawsze dzielić się wiedzą i dobierać produkty gotówkowe idealnie dopasowane do potrzeb Klienta…

Z FINSANO, gotówka jest w zasięgu ręki. Na naprawdę dobrych zasadach. Proponujemy:

  • natychmiastową decyzję,
  • przejrzyste zasady udzielania pożyczki,
  • szybki przelew na Twoje konto,
  • bezpłatne rozpatrzenie wniosku,
  • uczciwość – całkowity koszt pożyczki zawsze jest u nas podany z góry,
  • pożyczki bez poręczycieli (do 5000 zł).

Dla kogo?

W zasadzie: dla każdego. Oferta FINSANO stworzona jest zarówno dla klientów indywidualnych, którzy szukają atrakcyjnych warunków uzyskania środków na zakup czy inwestycję, jak i dla osób, które planują zamienić różne długi jedną, korzystną pożyczką. Oferujemy dwa rodzaje pożyczek:

Pożyczka gotówkowa

Produkt finansowy dla każdego. Przeznaczona dla osób fizycznych, którzy szukają sposobu na sfinansowanie bieżących zakupów. Szybka decyzja i szybki przelew na dowolny cel, a do 5000 zł – bez poręczycieli.

Pożyczka restrukturyzacyjna

Produkt finansowy stworzony specjalnie dla Klientów, którzy posiadają zadłużenie wobec podmiotów z Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso. Jest to oferta dedykowana osobom:
– posiadającym zadłużenie wobec firm z Grupy Kapitałowej Kredyt Inkaso,
– szukającym pomocy w refinansowaniu tego zadłużenia,
– których zdolność do spłaty zadłużenia pozytywnie zweryfikuje FINSANO Consumer Finance.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów wobec GK Kredyt Inkaso, czy po prostu; na bieżące zakupy – nie zwlekaj: zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Oferta

Ofertę pożyczkową FINSANO zawsze wyróżniają dwie rzeczy: niskie koszty pożyczki i indywidualnie negocjowana wysokość rat. Jednocześnie, nie tylko obliczamy raty dogodne dla każdego; na uzasadniony wniosek możemy opóźnić o miesiąc płatność pierwszej z nich.

W FINSANO wszelkie formalności można załatwić przez telefon, a pieniądze przelewamy na konto klienta najpóźniej w dwa dni robocze po dostarczeniu wymaganych dokumentów.

Czy pożyczka FINSANO jest bezpieczna?

Posiadamy certyfikat „Odpowiedzialny Pożyczkodawca”, który potwierdza, że Klientom zawsze pomagamy odpowiedzialnie i fachowo. Dbamy o odpowiedni dobór pożyczki również ze względów biznesowych; wiemy, że korzystne, dobrze policzone raty pożyczki sprawią, że spłacą ją nam Państwo bezpiecznie i bez nerwów.

 

Finsano3