Advertorial suplementów diety dla mężczyzn.

brief: dziennikarsko, poradnikowo
target: mężczyźni, mainstream
rok: 2009
klient: Solion
agencja: marketing market

V8. Kamasutra w pigułce

Znasz wszystkie pozycje i techniki. Uważasz, że w łóżku zawsze potrafisz zadowolić kobietę… chwileczkę, momencik. Naprawdę nigdy nie myślałeś o tym, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje możliwości seksualne? Zwłaszcza gdy jest to tak proste – wystarczy skorzystać z suplementu diety łączącego w sobie właściwości meksykańskiego afrodyzjaku, amazońskich substancji bioaktywnych i odrobinki pieprzu… pieprzu cayenne oczywiście.

Nazwa tego preparatu brzmi tak, jak nazwa modeli silnika luksusowych, sportowych samochodów. V8. Znajdziemy go pod maską Aston Martinów, BMW, Ferrari, Mercedesów czy Porsche. Ale nazwa ta symbolizuje nie tylko niesamowite możliwości motoryczne. V8 to suplement diety, który każdego mężczyznę przeniesie w świat mocniejszych doznań fizycznych. Przeniesie go tam szybciej niż maszyna ze 490 końmi mechanicznymi pod maską.

Po prostu pieprz

Pieprz Cayenne to nazwa bardzo ostrej przyprawy. Wyrabia się go z papryki chili, a dokładniej – z jej odmiany Cayenne. Paprykę taką suszy się i mieli w celu uzyskania pieprzu kajeńskiego (w skład którego wchodzi też mąka i sól), który przyśpiesza przemianę materii i obniża poziom cholesterolu. Sproszkowany owoc papryki Cayenne zawiera kapisaicynę – alkanoid poprawiający krążenie krwi. W przypadku suplementu V8 wyzwala ona w ciele mężczyzny pokłady dodatkowej energii.

Składnik ten nie jest jednak stosowany wyłącznie w preparatach pobudzających potencję seksualną. Pieprz kajeński stosuje się w medycynie naturalnej do leczenia bóli reumatycznych, bóli gardła i brzucha, a nawet chorób układu krążenia. Nikogo też nie powinna dziwić jego obecność w tego typu suplemencie diety – wystarczy dodać, że pieprz ten jest istotną przyprawą w kuchni meksykańskiej, włoskiej i indyjskiej, czyli w krajach, których mieszkańcy słyną z gorącego temperamentu.

Z Meksyku pochodzi też drugi składnik V8 – ekstrakt z liści Damiany, który zwiększa zarówno fizyczne jak i psychiczne możliwości seksualne. Damiana to znany od wieków indiański afrodyzjak. Z jej liści można przygotowywać wyciągi alkoholowe, albo też palią je po ususzeniu. Liście te zawierają olejek eteryczny, żywicę oraz substancje biologicznie czynne. Damiana ma działanie lekko podrażniające układ moczopłciowy, a przez to stymulujące narządy płciowe. Podobnie jak marihuana może doprowadzać do stanów euforii.

Pożądanie z Amazonią w tle

Przenieśmy się z Meksyku do Brazylii. Tubylcy od lat systematycznie przeczesują puszcz?ę dorzecza Amazonki w poszukiwaniu innego, cennego specyfiku: afrodyzjaka Muira Puama. Roślina ta w medycynie indiańskiej zalecana jest jako środek pobudzający, wzmacniający i dodający energii. Ekstrakt z kory Muira Pama, czyli kolejny składnik suplementu V8 przede wszystkim zwiększa potencję, ale ma również inne, cenne efekty m.in.: poprawia pamięć i łagodzi depresje.

Ale w skład suplementu V8 wchodzą jeszcze dwa inne ekstrakty. Pierwszy z nich pochodzi z orzeszków coli i poprawia nastrój psychiczny, fizyczny oraz działa pobudzająco. Ot taki napój energetyzujący… w proszku. Drugi ekstrakt, przygotowany z owoców Buzdyganka Ziemnego przede wszystkim przyspiesza wydzielanie testosteronu, dzięki czemu znakomicie wpływa na potencję i łagodzi zaburzenia funkcji seksualnych.

Podsumowując: suplement diety V8 to mieszanka 5 afrodyzjaków. Mieszanka naprawdę wybuchowa, choć zarazem – bardzo bezpieczna: zawiera wyłącznie substancje naturalne, których działanie wzajemnie się uzupełnia. V8 jest suplementem diety przeznaczonym dla mężczyzn w wieku od 18 do 98 lat, którzy chcą zwiększyć seksualną wydolność swojego organizmu, a zarazem zakosztować głębszych doznań erotycznych: wszystkie składniki suplementu V8 oprócz efektów typowych dla afrodyzjaków cechuje jeszcze jedno – wyostrzają zmysły.