2 e-mailingi promujące testy HPV oraz UroGin, skierowane bezpośrednio do środowiska osób o orientacji homoseksualnej.


brief
: para-naukowo i merytorycznie ale troszkę “strasząco”
target: homoseksualiści
rok: 2008
klient: Nucleagena

Seks oralny groźniejszy od papierosów i alkoholu!

Wirus HPV powoduje tyle samo zachorowań na raka górnych dróg oddechowych, co palenie papierosów i picie alkoholu razem wzięte. Prognozuje się, że liczba tych zachorowań będzie rosła. Według naukowców z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa wpływa na to coraz powszechniejsze uprawianie seksu oralnego. Wirus brodawczaka HPV (przenoszony drogą płciową) jest pospolicie rozpowszechniony, a zarazem bezobjawowy; aż do momentu pojawienia się powikłań. Partnerzy zarażając się nawzajem, zwykle nie zdają sobie z tego sprawy. Sprawdzić obecność wirusa w organizmie można tylko przez specjalistyczne testy. Najskuteczniejszym z nich jest test DNA HPV.

Zbadaj się już dziś; raka bardzo trudno jest wyleczyć, a stosunkowo łatwo można mu zapobiec. Sprawdź czym ryzykujesz tutaj…>>


Trzy kontra Ty!

Rzeżączka – nieleczona prowadzi do bezpłodności, chorób stawów i serca
Mycoplazmy – zakażenia układu oddechowego, również epidemiczne
Chlamydioza – najczęstsza przyczyna nierzeżączkowego zapalenia cewki moczowej mężczyzn

Trzy męskie choroby urogenitalne. Każda z nich niesie ze sobą ryzyko ciężkich powikłań, którym łatwo można zapobiec. I nie chodzi tu o abstynencję seksualną; pomimo tego, że ich główną formą przenoszenia są kontakty seksualne. W kluczowych momentach, jak najszybciej po ryzykownym seksie, warto przebadać się testem genetycznym UroGin, wykrywającym każdą z tych infekcji. Zwłaszcza gdy pojawiają się takie objawy jak wydzielina o nieprzyjemnym zapachu, pieczenie podczas oddawania moczu, nietypowy ból lub wysypka.

Więcej informacji:
www.test-hpv.pl
Tel.: + 48 22 867 23 75

Laboratorium prowadzące:
Nucleagena Sp. z o.o.
www.nucleagena.pl
02-106 Warszawa
ul. Pawińskiego 5a (blok D)
tel.: 0 22 867 23 75
fax.: 0 22 883 04 80
e-mail: nucleagena@nucleagena.pl