Główny tekst promocyjny firmy Hardtec z Wrocławia; przygotowany do katalogu firm wydawanego przez Dolnośląską Izbę Gospodarczą.


brief
: dynamicznie, reklamowo
target: B2C
rok: 2008
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne
klient: Hardtec

Hardtec – soulutions for business

Dbałość o biura mamy we krwi. Prowadzimy sprzedaż dobrej jakości materiałów eksploatacyjnych, sprzętu, galanterii i artykułów biurowych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem sprzętu biurowego KonicaMinolta w Polsce. Dostarczamy naszym klientom m.in. nowoczesne kserokopiarki cyfrowe – zarówno czarno/białe, jak i kolorowe. Dostarczamy je zarówno do MSP jak i do dużych korporacji. Ale do biznesu podchodzimy uniwersalnie. Dążymy do kompleksowego wspierania działań naszych klientów. Podstawą naszego sukcesu jest wspólna praca pięciu głównych działów firmy:

  • dzierżawa i sprzedaż urządzeń marki KonicaMinolta
  • kompleksowe wyposażenie i zaopatrzenie biura
  • poligrafia oraz druk wszelkiego rodzaju (również wielkoformatowy)
  • dystrybucja gadżetów reklamowych
  • kreacja materiałów reklamowych

Bardzo świeżym, bardzo zdolnym i bardzo kreatywnym działem Hardtec jest ostatni z wymienionych – agencja reklamowa oferująca usługi full service. Świetnie czujemy się w działaniach ATL, ambient i BTL, zwłaszcza takich, które wymagają przygotowania materiałów drukowanych. Projektami reklamowymi możemy zaopiekować się od początku do końca; od wymyślenia hasła, zaprojektowania Corporate Identity, przygotowania tekstów i koncepcji kreatywnej aż po ostateczny druk na naszych, nowoczesnych maszynach.

Możliwości mamy duże: wykonamy każdą usługę w każdej technice druku – offset, sitodruk, druk cyfrowy. W najbliższej przyszłości naszym klientom udostępnimy też kolejne dwa rozwiązania dla biznesu – logistykę oraz gospodarkę odpadami w firmie.