Extra Krzem – advertorial suplementów diety.

brief: dziennikarsko, poradnikowo
target: kobiety, mainstream
rok: 2009
klient: Solion
agencja reklamowa: marketing market

EXTRA KRZEM. Kapsułka dla piękna

O piękno włosów i paznokci na pewno dbasz codziennie. Tak jak każda kobieta. Stosujesz wieloskładnikowe szampony, odżywki do włosów i znakomite lakiery do paznokci. Ale czy wiesz, że o piękny wygląd zarówno włosów jak i paznokci powinnaś zadbać przede wszystkim od wewnątrz? Tak naprawdę, dopiero gdy są one zdrowe i silne, warto poddawać je dodatkowemu uatrakcyjnianiu z zewnątrz.

Krzem to jeden z najbardziej niedocenionych mikroelementów ludzkiego organizmu. A przecież żadna żywa materia, żaden organizm nie może egzystować bez związków krzemu. W ludzkim organizmie znajduje się około 0,0068% krzemu, ale… tylko na początku. Ilość krzemu w narządach maleje bowiem wraz z wiekiem. Tymczasem człowiek każdego dnia potrzebuje 20-30 mg tego mikroelementu (większe dawki zalecane są kobietom w ciąży). Właśnie taką jego ilość zawiera jedna kapsułka suplementu EXTRA KRZEM, który ponadto, dzięki unikalnemu połączeniu składników, wzmacnia i i regeneruje paznokcie oraz włosy.

Len czy bambus? I len i bambus!

Suplement EXTRA KRZEM zawiera składniki roślin od stuleci wykorzystywanych w medycynie naturalnej – lnu oraz bambusa. I co ciekawe – znakomicie się one uzupełniają, doskonale wpływając m.in. na budowę i wytrzymałość włosów.

Suplement EXTRA KRZEM zawiera krzemionkę z płodów bambusa; a przecież nie od dziś wiadomo, że krzem nazwany jest „minerałem piękności”. Składnik ten jest absolutnie niezbędny do tworzenia mocnych i połyskujących włosów oraz twardych i zdrowych paznokci. Krzem usuwa z komórek substancje toksyczne, uszczelnia naczynia włosowate i przyspiesza wzrost włosów. Ale to nie wszystko – usuwa on też podrażnienia i stany zapalne skóry.

Również zawarty w suplemencie EXTRA KRZEM składnik lnu doskonale wpływa na skórę, paznokcie i przede wszystkim – włosy. LinumLife, czyli fitohormony pochodzące z nasion lnu (opóźniające między innymi starzenie się skóry) to mikroelement który udrażnia narządy krwionośne, nawilża całe ciało, a włosom dodaje połysku oraz świeżości. I to prawdziwej, wewnętrznej świeżości: pochodzącej od zdrowych i prawdziwie pięknych włosów, a nie sztucznie nakładanych na nie fabr, które często niszczą ich strukturę.

Nie może zabraknąć witamin

Czy suplement diety, który nie zawiera witamin może być skuteczny? Chyba nie. Dlatego również EXTRA KRZEM dostarcza je organizmowi. Nie są to jednak przypadkowo dobrane witaminy ogólnikowo „wzmacniające organizm”. Skład suplementu uzupełniony jest głównie o biotynę, która współdziała przy wytwarzaniu przez organizm substancji bioaktywnych. Tak, również one są odpowiedzialne za świeży i zdrowy wygląd skóry.

EXTRA KRZEM dostarcza organizmowi jeszcze jeden bardzo ważny dla atrakcyjnego wyglądu składnik: metioninę. Jest to aminokwas wzmacnia mieszki włosowe, dzięki czemu obniża ich łamliwość. W efekcie mamy po prostu gęstsze włosy. Jednak i ten składnik ma bardziej kompleksowe działanie: poprawia odżywianie włosów, paznokci i naskórka, ale także działa jako antyutleniacz, czyli pomaga usuwać z organizmu wolne rodniki i metale ciężkie. Krótko mówiąc – oczyszcza, wzmacnia i odżywia organizm.

Podsumowując: EXTRA KRZEM to wysokiej jakości suplement diety, przeznaczony do profesjonalnej regeneracji oraz pielęgnacji włosów i paznokci. Zastosowano w nim nową formułę, która łączy bioaktywne właściwości koncentratów roślinnych (o najwyższej zawartości przyswajalnego krzemu) z kompleksem witamin, fitohormonów, metioniny i cynku. Dzięki temu EXTRA KRZEM kompleksowo pomaga budować i pielęgnować włosy, a równocześnie buduje zdrową i mocną płytkę paznokciową. Nic tylko kupować i… pięknieć.