Dla marki Corona, producenta designerskich klamek drzwiowych, przygotowałem teksty do katalogu oraz strony internetowej.

KlientCorona
Grupa docelowa: zamożni ludzie, większe miasta, średni wiek.
Brief: Język elegancki, prestiżowy. Krótkie treści, które szybko przekonają osoby zamożne, tworząc wartość dodaną w postaci historii marki.
Rok: 2018
Agencja reklamowe: zlecenie indywidualne
Katalog: można pobrać stąd: Corona – katalog

 

Fragmenty tekstów:

DLA WYMAGAJĄCYCH

CORONA to marka dla najbardziej wymagających klientów. Nasze klamki wyróżniają wyrafinowany design i chirurgiczna precyzja wykonania. Współpracujemy wyłącznie z ekspertami: architektami, projektantami, dekoratorami wnętrz. Razem tworzymy doskonałość – światowej klasy design, który idealnie uzupełni piękne wnętrze. Jednocześnie jest to doskonałość, która znajduje uznanie u ambitnych klientów; wykorzystana do ozdoby zarówno przestrzeni prywatnych, jak i komercyjnych.

GLOBALNY DESIGN

Wiemy, jak przenikają się różne formy artystycznego wyrazu. Czerpiemy inspiracje z architektury i sztuki współczesnej, aby projektować klamki, które są uosobieniem dobrego smaku. O sukcesie marki najlepiej świadczy fakt, że jesteśmy obecni na 6 kontynentach, czerpiąc know-how od partnerów rozsianych po całym globie. Różnorodność kultur i doświadczeń zbieramy w jedno, przekładając je na produkcję najlepszych klamek do drzwi.

WZORNICTWO i JAKOŚĆ

Przepis na doskonałość: przemyślany design, starannie wyselekcjonowane materiały i dbałość o każdy detal. Klamki marki CORONA to prawdziwe perełki; małe dzieła sztuki stworzone po to, aby cieszyć nasze zmysły: wzroku i dotyku. To wyjątkowe produkty dla wyjątkowych ludzi – dla osób ceniących piękno, z bardzo wysokim poczuciem estetyki. Klamki CORONA nadają klasy, stylu i unikatowości każdemu wnętrzu, odzwierciedlając wyjątkowy charakter ich właścicieli.