BTL, ATL, Internet, wirus, Custom Publishing. Co mogę dla ciebie zrobić jako copywriter?


Wprawdzie najwięcej realizuję obecnie projektów BTL-u, ale ani scenariusze eventów, ani Virus Marketing, ani Buzz nie sę mi obce. Moim osobistym guru niestandardowej realizacji jest autor tego pomysłu.

Z cyferek – im bliżej 360° tym bardziej można się wykazać. Ale realizuję też niewielkie projekty; zaczynając od pojedynczego tekstu www czy hasła reklamowego.

Wynagrodzenie
Cennik za konkretne realizacje opublikowany jest tutaj: copywriter – cennik. Współpracuję też na zasadzie rozliczeń czasowych i wówczas moja stawka godzinowa to 70 zł+VAT. Kwoty ta jest wyliczona z mediany copywritera (w Warszawie) wraz z uwzględnionymi kosztami prowadzenia własnej działalności gospodarczej i małym bonusem za doświadczenie. Podstawę wyliczenia stawki godzinowej można przeczytać tutaj: stawka godzinowa.

Praca
Online bez problemu złapać mnie można w tygodniu od 8°° do 16°°. Pod telefonem 502 259 969 jestem dostępny praktycznie non stop; w logicznych godzinach. W weekendy mogę być w górach lub z dala od Warszawy/Katowic (niepotrzebne skreślić), niekoniecznie w miejscu, w którym jest zasięg, więc skuteczniej jest wówczas napisać e-maila niż dzwonić.

Serdecznie zapraszam do współpracy.