Główny tekst reklamowy przygotowany dla polskiej społeczności komórkowej mobini.

brief: młodzieżowo, zajawkowo
target: 12+; szkoły podstawowe, gimnazja
rok: 2009
klient: mobini
agencja reklamowa: zlecenie indywidualne

 

 

Komentarz autorski: obecnie, funkcjonalność serwisu nie jest niczym zaskakującym, jednak w roku 2009 tylko minimalnie się tylko spóźnił; miał szansę wyprzedzić powszechnie obecnie wykorzystywane w takich celach aplikacje i funkcje gigantów rynku.

 

Wejdź w komórkę społeczności


Zasady mobini.pl są proste. Wgrywasz co chcesz i ściągasz co chcesz. Za free. Bez ograniczeń transferu czy objętości. Chcesz się pochwalić dziewczyną – wrzucasz na stronę jej zdjęcia. Chcesz zażartować z chłopakiem – wgrywasz mp3 z jego pierdzeniem. Wydurnialiście się na imprezie – pokaż film wszystkim znajomym. Szybko, łatwo i wprost z telefonu komórkowego.

Ale mobini.pl to nie tylko zewnętrzny dysk Twojej komórki. To również, a może przede wszystkim; komórkowe centrum rozrywki. Bo nie tylko Ty możesz tutaj wrzucać pliki. I nie muszą to być wyłącznie pamiątkowe zdjęcia. W całkowicie otwartej, dostępnej bez rejestracji i opłat strefie rozrywki strony znajdziesz filmy, flashki, gry, muzykę i wiele innych gratisów.

Mobini.pl to strona dostosowana do wszystkich, komórkowych rozdzielczości. Jej kod pisano specjalnie z myślą o surfowaniu przez telefon. Dzięki temu serwis szybko się ładuje i równie szybko udostępnia bazę multimediów. A ty, korzystając z mobini.pl zyskujesz:

  • nieograniczony dysk twardy dostępny online dla użytkowników wszystkich rodzajów komórek
  • darmową strefę wymiany plików: gier, muzyki, filmów, flashek itp.
  • dostęp do nieustannie mobilnej społeczności – grupy zainteresowań i czatroomy zawsze pod ręką
  • pewność, że kod i rozdzielczość strony od początku optymalizowane są pod telefony komórkowe
  • prawdziwy web 2.0: blog i grupy dyskusyjne dostępne wszędzie i w każdej chwili

Błyskawicznie wczytujące się na każdą komórkę mobini.pl to ogromna baza darmowych plików, zero ograniczeń transferu, społeczność aktywnych, mobilnych ludzi oraz darmowy dysk zewnętrzny. Zrzucaj do nas co chcesz. Ściągaj z nas co chcesz. Uaktywnij się kiedy tylko chcesz.