Project Description

SM Arka

Klient: Spółdzielnia Mieszkaniowa Arka z Wrocławia
Grupa docelowa: klienci B2C oraz partnerzy biznesowi spółdzielni
Ciekawostka: claimu “budująco dobra” SM Arka używa już od blisko 10 lat
Brief: Neutralny, spokojny ton copywritingu (głównie teksty www) i claimu dla spółdzielni mieszkaniowej

Referencje za projekt: SM Arka

SM Arka – o nas:

20 lat doświadczenia. 6 świetnie funkcjonujących, zadbanych budynków. Rodzinna atmosfera w firmie, przyjacielskie relacje z lokatorami. Takie są podstawy sukcesu Spółdzielni Mieszkaniowej ARKA.

Istniejemy od 1989 roku. Jesteśmy firmą familijną, nie bezdusznym molochem. SM ARKA to grupa zaprzyjaźnionych, pewnych swoich umiejętności fachowców. Nie posiadamy rozbudowanych kadr, co zapewnia niskie koszty i bezpośredni kontakt z lokatorami. Od lat zatrudniamy stały, doświadczony personel. Dzięki temu lokatorzy w sprawach spółdzielni kontaktują się z dobrze znanymi osobami, a nie bezosobowymi działami typowymi dla wielkich korporacji. Wiemy, że lepiej rozmawia się z znajomą panią Wiesią, niź nijakim „Biurem Obsługi Klienta”.

Mieszkania lokatorów traktujemy jak kapitał – starannie inwestujemy w utrzymanie ich w dobrym stanie. Dzięki wieloletnim współpracom z firmami remontowymi mamy korzystne zniżki oraz – co jest znacznie cenniejsze – bardzo szybkie przeprowadzenie napraw.

„Domy przy pergoli” – copywriting; fragment:

Ceny mieszkań we Wrocławiu rosną w zawrotnym tempie. Kupno tzw. „pierwszego” mieszkania w centrum miasta to zwykle ogromne wyrzeczenie, nawet w przypadku małego, nieciekawego mieszkanka w po-PRL-owym budownictwie.

Tymczasem za tą samą cenę można kupić luksusowe mieszkanie w oferowanym przez nas. nowo powstającym budynku, o dużo większym metrażu, z balkonem i parkingiem. W dodatku otoczone zielenią, a nie zgiełkliwymi ulicami…

Wrocław – copywriting; fragment:

Definitywnie nie ma drugiego takiego miejsca w Europie Środkowo-Wschodniej. Wrocław, nazywany „Polską Wenecją” lub „Wenecją Północy” to piękne, 1000-letnie miasto, poprzecinane setką mostów oraz niezliczoną liczbą kanałów i dopływów rzeki Odry. Leżąca na 12 wyspach stolica Dolnego Śląska to centrum biznesu, najszybciej rozwijający się rejon Polski i punkt przesiadkowy międzynarodowych szlaków komunikacyjnych. To tutaj Europa Wschodnia spotyka się z Zachodnią. I to nie tylko na lotnisku; niejeden kontrakt przekraczający granice krajów, został podpisany w którejś z tutejszych, nastrojowych restauracji. Wreszcie, Wrocław to miasto magiczne, urzekające burzliwą historią, wyjątkowymi zabytkami i międzynarodowej sławy wydarzeniami kulturalnymi…

REALIZACJA:

– claim: budująco dobra
– hasło reklamowe inwestycji „Domy przy Perrgoli”: Twój kawałek (nie tylko) podłogi
– teksty www
– copywriting BTL

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • GHOSTWRITING
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY