Project Description

Narodowy Bank Polski – teksty www

Kilkadziesiąt tekstów na stronę NBPortal.pl, zachęcających do korzystania z gier, animacji i kursów przygotowanych przez NBP.

brief: na luzie, młodzieżowo, ale bez slangu
target: B2C, młodzież
klient: NBP
agencja: zlecenie indywidualne

Strona tytułowa kursów NBP

Wirtualna Akademia Ekonomii NBP wita w swoich progach! U nas uczyć będziesz się szybko, przyjemnie i tylko wtedy, kiedy zechcesz. „Zajęcia” odbywają się 24h na dobę; wystarczy, że wybierzesz jakie zagadnienie aktualnie chcesz przerobić. Nie musisz już wychodzić z domu aby poszerzać wiedzę na tematy ekonomiczne. W dziale „Kursy” opublikowaliśmy dla Ciebie obszerne podręczniki, które przybliżają zagadnienia związane z różnymi tematami tej dziedziny nauki.

„Ekonomia nas otacza” a „Euro jest coraz bliżej”. To tak na dobry początek; dwa kluczowe zagadnienia, jasno wyjaśnione w przystępnych kursach. Jeśli natomiast szukasz precyzyjniejszych informacji, na przykład takich, które pomogą Ci poprowadzić własną firmę, to znajdziesz je w kursach „Analiza finansowa firmy” oraz „Kredyty i Ty”. Nieco bardziej ogólną wiedzę możesz przyswoić na temat systemów bankowych i monetarnej historii Polski. A już na pewno powinieneś dowiedzieć się jak wybrać najlepszą metodę oszczędzania – opowie Ci o tym kurs „Grosz do grosza”. Oczywiście to nie wszystko. Zachęcamy do przeczytania wszystkich kursów i zobowiązujemy się stale uzupełniać naszą  mini bibliotekę o nowe pozycje związane z ekonomią.

Wierzymy, że zdobyta w ten sposób wiedza, nie będzie wiedzą wyłącznie podręcznikową. Ona pomoże Ci stanąć na własnych nogach, a nawet rzucić na kolana kawałek świata. Oczywiście – kawałek finansowego świata. Zapraszamy do studiowania działu „Kursy”!

Referencje za projekt można zobaczyć obok oraz w tym linku: referencje NBP

REALIZACJA:

– copywriting: teksty www

Copywriter - referencje NBP

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • GHOSTWRITING
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY