Project Description

Invest Secure

Klient: Invest Secure
Grupa docelowa: Najzamożniejsi Polacy zainteresowani usługami indywidualnego doradztwa finansowego oraz Family Office
Brief: Język wysoki, niesprzedażowy. Klient dokładnie użył sformułowania: „to musi być jak opera copywritingu”
Opis: główny claim/hasło reklamowe marki, treści do prezentacji ofertowych, advertoriale oraz komplet tekstów na stronę www Invest Secure

Główne hasło marki:

Milion powodów, by nam zaufać

Fragmenty tekstów:

„Znamy i rozumiemy Klientów bankowości prywatnej. W ramach Invest Secure chcemy jednak dać Państwu coś więcej; chcemy stać się odpowiedzią na różne potrzeby finansowe i organizacyjne. Z nami przestaną Państwo być Klientami, a staną się najważniejszą częścią Family Office Invest Secure…”

„Rodzina to skarb, a kapitał najlepiej trzymać w rodzinie. Dbamy nie tylko o to, aby był on skutecznie zarządzany i optymalizowany, ale też aby płynnie przechodził z pokolenia na pokolenie. Wiemy również, jak ważny jest czas osób zamożnych. Dlatego równie skutecznie pomagamy Państwu inwestować, jak i oszczędzać Państwa cenny czas, koszty i podatki…”

„IS Finance

Bardzo aktywne aktywa (i dobrze policzone). Państwo wskazują kierunek i cele – to nam wystarczy. My śledzimy rynki, tworzymy plan inwestycyjny, w dowolny sposób przekazujemy analizy i doradzamy, jak wskazane cele osiągnąć…”

„Nie jest ważne, z kim z Invest Secure się Państwo skontaktują. Zawsze będzie to dobry wybór; absolutnie każda osoba z naszego zespołu warta jest zaufania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w dowolny, preferowany przez Państwa sposób.”

Referencje za projekt można przeczytać tutaj: Invest Secure – referencje

REALIZACJA:

– claim/główne hasło reklamowe: Milion powodów, by nam zaufać
– copywriting (teksty www, treści do prezentacji biznesowej, advertoriale, zaproszenia)
– koordynacja prac graficznych

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • GHOSTWRITING
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY