Project Description

Gdynia Waterfront

Klient: Vastint
Inwestycja: Gdynia Waterfront (kompleks biurowo-mieszkalny zlokalizowany przy Skwerze Kościuszki w Gdyni).
Grupa docelowa: zarobki wyższe, wykształcenie wyższe, biznesmeni, firmy.
Brief: Język luźny, neutralny, ale konkretny, nieprzegadany. Pisane dla osób, które nie mają wiele czasu, za to mają większe niż zwykle środki na zakup mieszkania lub wynajęcie biura.
Rok: 2018
Agencja reklamowe: zlecenie indywidualne
Copywriting: komplet treści strony inwestycji: Gdynia Waterfront

Przykładowe fragmenty tekstów:

Mieszkania nad morzem

Tętniący puls miasta i kameralność zarazem? Zaskakujące, ale możliwe. Gdynia Waterfront to kompleks, który łączy w sobie dynamikę młodej tkanki miasta ze spokojem, naturą, szumem morza i strefami relaksu. To tutaj, w najmodniejszym miejscu Gdyni, czekać będzie na kupujących wygodne apartamenty.

Część mieszkalną stanowią dwa sześciokondygnacyjne budynki ulokowane w drugiej linii zabudowy od linii nadbrzeża. Projekt prezentuje nowoczesny sposób myślenia o przestrzeni mieszkalnej, z maksymalnym wykorzystaniem jej potencjału. To funkcjonalność i prywatność w bezpośrednim sąsiedztwie otwartej, aktywnej strefy miasta…

Biznesowe oblicze miasta

Work balance, business lifestyle. Dobrze zaprojektowana, przyjazna przestrzeń sprzyja zarówno zawodowej wydajności, jak i dobrostanowi pracowników. Wiemy, że bez tego drugiego nie ma tego pierwszego. Stąd dbałość zarówno o detale architektoniczne, komfort środowiska pracy, strefy wypoczynku, jak i o codzienne udogodnienia.

Biurowa część Gdynia Waterfront to trzy czterokondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze i łatwym do aranżacji planie pięter. Partery z gustownymi holami recepcyjnymi przeznaczone są na lokale usługowe, restauracje i miejsca spotkań, a miejsca parkingowe dla pracowników mieszczą się w podziemnych halach garażowych…

Gdynia Waterfront

Miejsce, w którym praca spotyka relaks, biznes kulturę, a pracownicy wielkich firm – turystów. Położony w centrum miasta kompleks Gdynia Waterfront to wielowymiarowe, otwarte na wszystkich, gościnne serce Gdyni.

Więcej fragmentów: Gdynia Waterfront – przykłady

REALIZACJA:

– copywriting
– zlecenie i naniesienie korekty

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • GHOSTWRITING
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY