Project Description

Crédit Agricole:
teksty www

brief: uniwersalnie, komunikacja masowa
target: szeroki zasięg
klientCrédit Agricole
agencja interaktywna: Symetria

fragmenty tekstów:

Indywidualna Linia Kredytowa z niższym oprocentowaniem

Szybka pożyczka + szybki zwrot = zero kosztów. Indywidualna Linia Kredytowa daje możliwość spłaty kwoty w 7 dni, bez ani jednej złotówki odsetek. Mało tego: tylko teraz, w ramach specjalnej oferty, nie pobieramy prowizji za przyznanie linii kredytowej. Również regularne oprocentowanie ILK jest korzystne: 9,99% w pakiecie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM lub 11,99% w pakiecie Konto PROSTOoszczędzające oraz PROSTOoszczędzające PLUS przez pierwszy okres obowiązywania umowy.

Oszczędzaj na okrągło

Ciągle sobie powtarzasz, że musisz zacząć oszczędzać, ale nadal nie udało Ci się zrealizować tego postanowienia? A może twierdzisz, że oszczędzanie jest tylko dla bogaczy, a Ciebie na to nie stać? „Oszczędzam na okrągło” to usługa dla Ciebie!

Usługa ta polega na zaokrąglaniu w górę wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą do konta. Środki z zaokrąglenia są przekazywane (bez dodatkowych opłat) na korzystanie oprocentowany, wybrany przez Ciebie Rachunek Oszczędzam.

Przykład

Dokonałeś transakcji kartą do konta na kwotę 33,33 zł, wybrałeś zaokrąglanie do pełnych 5 zł – zatem z Twojego konta na Rachunek Oszczędzam powędruje 1,67 zł. To takie proste, jak wrzucanie reszty do świnki skarbonki!

Karta kredytowa z niższym oprocentowaniem

Minimum kosztów. Teraz, w ofercie Zapraszamy do Credit Agricole, karty kredytowe dostaniesz bez żadnych opłat za wydanie. Dzięki temu, już dziś możesz cieszyć się nie tylko z bezpiecznego, szybkiego dostępu do pieniędzy ale też z niskiego oprocentowania kredytu: przez pierwsze 6 miesięcy, kartę Gold możesz mieć z oprocentowaniem 8,9%, a kartę Silver lub Standard z oprocentowaniem 9,9%.

MÓJ UDZIAŁ
W PROJEKCIE:

– copywriting www

tekst reklamy bankutekst reklamy bankutekst reklamy bankutekst reklamy banku

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • HASŁA REKLAMOWE