Project Description

Corona

KlientCorona (luksusowe, designerskie klamki do drzwi)
Grupa docelowa: zamożni ludzie, większe miasta, średni wiek.
Brief: Język elegancki, prestiżowy, lekko patetyczny. Krótkie treści, które szybko przekonają osoby zamożne, tworząc wartość dodaną w postaci historii marki.
Agencja reklamowe: zlecenie indywidualne

Przykładowe fragmenty tekstów:

DLA WYMAGAJĄCYCH

CORONA to marka dla najbardziej wymagających klientów. Nasze klamki wyróżniają wyrafinowane wzornictwo i chirurgiczna precyzja wykonania. Współpracujemy wyłącznie z ekspertami: architektami, projektantami, dekoratorami wnętrz. Razem tworzymy doskonałość – światowej klasy design, który idealnie uzupełni piękne wnętrze. Jednocześnie jest to doskonałość, która znajduje uznanie u ambitnych klientów; wykorzystana do ozdoby zarówno przestrzeni prywatnych, jak i komercyjnych.

ŚWIATOWEJ KLASY DESIGN

Wiemy, jak przenikają się różne formy artystycznego wyrazu. Czerpiemy inspiracje z architektury i sztuki współczesnej, aby projektować klamki, które są uosobieniem dobrego smaku. O sukcesie marki najlepiej świadczy fakt, że jesteśmy obecni na 6 kontynentach, czerpiąc know-how od partnerów rozsianych po całym globie. Różnorodność kultur i doświadczeń zbieramy w jedno, przekładając je na produkcję najlepszych klamek do drzwi.

WZORNICTWO i JAKOŚĆ

Przepis na doskonałość: przemyślany design, starannie wyselekcjonowane materiały i dbałość o każdy detal. Klamki marki CORONA to prawdziwe perełki; małe dzieła sztuki stworzone po to, aby cieszyć nasze zmysły: wzroku i dotyku. To wyjątkowe produkty dla wyjątkowych ludzi – dla osób ceniących piękno, z bardzo wysokim poczuciem estetyki. Klamki CORONA nadają klasy, stylu i unikatowości każdemu wnętrzu, odzwierciedlając wyjątkowy charakter ich właścicieli.

Biały matt
Subtelny i minimalistyczny. Białe klamki są idealne dla drzwi ukrytych, w których są one delikatnym, nienarzucającym się detalem.

Czarny matt
Ponadczasowy. Czerń inspiruje od dziesiątek lat; świetnie komponuje się z drzwiami w naturalnych kolorach dębu oraz malowanymi na jednolite kolory.

Chrom szczotkowany matt
Pełen klasy. Ceniony ze względu na walory wizualne i użytkowe. Atrakcyjna, szczotkowana (satynowana) powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Nikiel szczotkowany matt
Ciepły. Zachowuje zalety szczotkowanego chromu, ale w cieplejszej tonacji. Pięknie komponuje się z drzwiami wykonanymi z naturalnego drewna.

Chrom błyszczący
Widowiskowy i elegancki. Połyskuje, wyłapując i odbijając kolory otoczenia. Idealny do wyrafinowanych aranżacji; nadaje wnętrzu klasę.

Mosiądz błyszczący
Klasyk. Połyskuje w ciepłej barwie – świetnie odnajdzie się w towarzystwie naturalnego drewna. Bardzo trwały dzięki zastosowaniu technologii PVD.

Miedź błyszcząca
Oryginał. Odkryty na nowo przez projektantów wnętrz. Świetny kontrapunkt w ambitnych aranżacjach z drzwiami w jednolitych barwach. Bardzo trwała technologia PVD.

itd.

REALIZACJA:

– copywriting
– zlecenie i naniesienie korekty

Więcej projektów

COPYWRITING • NAMING • GHOSTWRITING
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY