Project Description

BoostTypers – teksty www

Realizacja:
Komplet tekstów marketingowych na stronę www BoostTypers – software house’u z Katowic.

Fragmenty tekstów:

„Szybcy, młodzi, kreatywni. A do tego – dobrze zgrani: doskonale się uzupełniamy, znając swoje mocne i jeszcze mocniejsze strony. Mamy też sporo doświadczenia i wiedzy, które sprawiają, że w realizacjach mobile oraz internetowych, nie ma dla nas rzeczy nie do zrobienia.

Pomożemy ze wszystkim i na każdym etapie powstawania strony www lub aplikacji. Zapraszamy do kontaktu dowolną drogą, albo na kubek dobrej kawy i rozmowę o tym, jak przekuć Państwa pomysł na sprawnie funkcjonujący, perspektywiczny projekt…”

APLIKACJE MOBILNE
Od dobrego planu, przez krystalicznie czysty kod, aż pod skuteczne wdrożenie. Projektujemy aplikacje mobilne na wszelkie telefony i tablety; zarówno na systemy Android, jak i iOS.

APLIKACJE WEBOWE
Wszystko to, co najlepsze w stronach WWW. Przydatne aplikacje, autorskie funkcjonalności. Napisz do nas: pomyślimy, jak wzbogacić wskazaną stronę o możliwości, których konkurencja będzie mogła tylko pozazdrościć…”

Analiza rynku
Rynek aplikacji mobilnych to eldorado inwestorów – wielka szansa dla każdego, nowego pomysłu. Nie ma branży, która rosłaby szybciej. I żadna tak szybko nie chłonie nowych produktów.

Biznes, który się opłaca
Nie tylko stworzymy aplikację. W późniejszym etapie, po jej wdrożeniu, pomożemy w zdobyciu środków na jej rozwój. To podwójny zysk: klient zyskuje finansowanie, my – kontynuację prac…”

MÓJ UDZIAŁ
W PROJEKCIE:

copywriting

Klient:
PRACUJĘ I DLA MAŁYCH, I DLA ŚREDNICH, i DLA DUŻYCH. BEZ RÓŻNICY