Teksty na stronę internetową UPC, promujące usługi firmy dedykowane do segmentu biznesowego.

brief: biznesowo; krótko i merytorycznie
target: B2B, raczej MSP
rok: 2008
klient: UPC
agencja reklamowa: Powerplant

główny tekst:

Podstawą sukcesu firmy jest sprawny przepływ informacji. Podstawą sprawnego przepływu informacji jest szybki dostęp do Internetu. Oferta UPC to nie tylko świetne, stabilne łącze sieciowe. To również bezkonkurencyjne narzędzie do zdobywania i przesyłania danych, projektów, newsów oraz… oznak radości, którą Państwa firmie przyniosą kolejne sukcesy zawodowe.

przykładowe teksty ofertowe:

Biuro start

Idealne oferta dla młodych przedsiębiorców szukających wysokiej jakości łącza w atrakcyjnej cenie. Pakiet Biuro Start to znakomicie zbilansowany koszt i możliwości – zapewnia stabilny dostęp do Internetu, wygodę korzystania z poczty e-mail i komunikatorów oraz szybkie przeglądanie stron www.

Biuro plus

Funkcjonalne rozwiązanie przygotowanie z myślą o niewielkich firmach. Umożliwia sprawne przekazywanie klientom materiałów drogą elektroniczną i szybkie pobieranie danych z sieci. Cena pakietu obejmuje router WiFi z zaporą ogniową (firewall).

Usługi dodatkowe:

Pakiet bezpieczeństwa UPC SmartGuard

Codziennie powstaje 10 nowych mutacji każdego z już istniejących 200 000 wirusów komputerowych. Pakiet SmartGuard zabezpiecza firmę zarówno przed tymi wirusami, jak i przed spamem, trojanami, phishingiem (wykradaniem poufnych danych) oraz niechcianą treścią stron internetowych.

Pakiet udostępniamy w dwóch wersjach;
Licencja na 3 dodatkowe stanowiska – miesięcznie tylko 18.02 zł netto.
Licencja na 1 dodatkowe stanowisko – miesięcznie tylko 13,10 zł netto.

Router WiFi z zaporą ogniową

Bezprzewodowa sieć internetowa, z której można korzystać w każdym miejscu firmy, bez konieczności podłączania do komputera kolejnych kabli. Router jest zabezpieczony firewallem – zaporą ogniową dodatkowo zabezpieczającą sieć przed wirusami i atakami hakerów.

itp. itd…