Przygotowanie wybranych tekstów na stronę Traffic Media – firmy specjalizującej się w zaawansowanych techniczne projektach multimedialnych.

brief: biznesowo ale nietypowo, ciekawie, pewność siebie
target: szefowie dużych firm
rok: 2010
klient: Traffic Media
agencja: zlecenie indywidualne

javascript:;

wybrane teksty:

filozofia

1 komórka wystarcza, aby samodzielnie funkcjonowały najprostsze organizmy – pierwotniaki.
100 komórek. Z tylu składa się ludzki zarodek (gdy ma 0,15 mm wielkości). Ciało dorosłego człowieka ma ich już około 100 bilionów.
100 mld komórek nerwowych – taka jest potęga przeciętnego, ludzkiego mózgu. Zakładamy, że u pracowników Traffic Media jest ona o wiele większa, niż przeciętna. Dlaczego? Bo nie potrafimy inaczej wytłumaczyć tysiąca pomysłów na sekundę. Pomysłów, które świetnie odpowiadają na briefy naszych klientów.

Filozofia naszego działania jest prosta jak budowa pierwotniaka. Chcemy rozwijać polski Internet tak szybko, jak szybko rodzą się nowe komórki w ciele rosnącego człowieka. A w mózgach klientów TrafficMedia chcemy pobudzić do działania kilkaset miliardów komórek nerwowych za każdym razem, gdy będą oglądali nasze realizacje. Zwykle udaje nam się to bez problemu.

Filozofię tą Traffic Media urzeczywistnia w specyficzny sposób; realizując własną definicję słowa kreatywność. Dla nas kreatywne są tylko niekonwencjonalne projekty, oparte na najnowocześniejszej technologii i autorskich rozwiązaniach. Projekty zarówno estetyczne jak i użyteczne. Przyciągające uwagę internautów na dłużej, ale też – generujące konkretne, finansowe zyski.

Wszystko to osiągamy dzięki wspólnej pracy trzech działów TrafficMedia:
kreatywnego – gwarantującego błyskotliwe koncepcje graficzne naszych projektów
realizacji – programistów, którzy potrafią wdrożyć najbardziej skomplikowane zlecenia
marketingu, który pozwala naszym klientom dotrzeć do co 50’tego polskiego Internauty

Dzięki nim wszystkim kontrahentom możemy obiecać, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy brief. Każdy. Bez wyjątków.

nasze cele

40 Gb/s ma dziś najszybsze, prywatne łącze internetowe na świecie. Dysponuje nim Szwed Peter Löthberg.
Miliardowy internauta dostęp do sieci uzyskał na początku 2009 roku.
Trylion unikalnych witryn – takiej liczby rozsianych po świecie stron www Google Search doliczyło się już w lutym 2008 roku.

Celem naszej firmy jest rozwój z szybkością większą od szybkości łącza Petera Löthberga. Chcemy, aby internauta, który będzie 2 miliardowym obywatelem Internetu, jako pierwszą www odwiedził jedną z wykonanych przez nas witryn. Jednak nie będziemy dążyć do tego, projektując drugi trylion przeciętnych stron. Nadal będziemy kodować perfekcyjne, nowatorskie projekty. Stawiamy na jakość, bo wiemy, że lepiej rozgrywać partię z kilkoma mistrzowskimi graczami w teamie, niż z całą armią przeciętniaków.

Traffic Media przeciętniaków nie zatrudnia. Ale równocześnie stawia na pracę zespołową, a nie indywidualne zagrania. Przede wszystkim jesteśmy drużyną – dobrze zgraną, doświadczoną, gotową zrealizować każde zlecenie.

Podstawą naszej działalności są aplikacje webowe: witryny firmowe, społecznościowe, gry online oraz aplikacje internetowe. Każdą realizację zaczynamy od briefingu i analizy, przeprowadzamy przez etap projektowania, wdrażamy i zapewniamy dla niego długotrwałą obsługę techniczną. Nasze projekty oparte są na unikalnych, autorskich rozwiązaniach; zarówno od strony kodu jak i grafiki. A nasz cel jest prosty: chcemy być najlepszą agencją interaktywną w Polsce… Nie, właściwie nie… To już osiągnęliśmy. Teraz chcemy rywalizować z najlepszymi na świcie.